Weleda

Zbudujmy strażaka z klocków LEGO w Rumi

📅 sobota 25.08.2012 do niedziela 26.08.2012
Zbudujmy strażaka z klocków LEGO w Rumi

Klocki LEGO® od lat są ulubioną zabawą wielu dzieci. Rozwijają kreatywność, sprawiają radość. Wspólnie z rodzicami można godzinami bawić się w układanie postaci, pojazdów, statków, zamków, a nawet współczesnych miast. To świetna, rodzinna zabawa – nie bez powodu. Nazwa najbardziej znanych na świecie klocków powstała od słów "Leg godt", co oznacza "baw się dobrze”.
Podczas weekendu w godzinach od 11.00 do 19.00 na galerii Portu Rumia CH Auchan miłośnicy LEGO będą budować wielką postać strażaka o wymiarach 210x125x75 cm. Dodatkowo na kilku stanowiskach będzie można stworzyć swoje indywidualne konstrukcje z klocków. Na dzieci czekają quizy z wiedzy na temat straży pożarnej, klocki LEGO oraz drobne nagrody. Dla najmłodszych – kolorowankiLego.

Możliwości połączenia klocków LEGO® są nieskończone.  Dwa klocki o wymiarach 2 cm x 4 cm można połączyć w 24 różne kombinacje. Już sześć klocków, każdy o ośmiu wypustkach daje możliwość  102 981 500 kreatywnych połączeń. Obliczenie kombinacji połączenia ośmiu takich samych elementów jest praktycznie niemożliwe. Możliwe jest na pewno zbudowanie dużej postaci strażaka z klocków LEGO.

Port Rumia Centrum Handlowe Auchan mieści się przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi. Galeria jest czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 – 21:00, natomiast w niedzielę od 9:30 do 20.00. Centrum Handlowe posiada blisko 2000 miejsc parkingowych, w tym 30 dla niepełnosprawnych.  Więcej informacji na stronie  internetowej www.portrumia.pl