Królik i Misia

Zakrętki na zakręcie w Rozwojowa Cafe

📅 niedziela 06.10.2013
Zakrętki na zakręcie w Rozwojowa Cafe

To już przedostatnie warsztaty towarzyszące akcji „Miejsce przyjazne maluchom". Tym razem mali uczestnicy nakrętkowej olimpiady skonstruują własnych zawodników, którzy razem ze swoimi twórcami wezmą udział w prawdziwych zawodach. Czeka ich m.in. nakretkowy pięciobój i tor przeszkód oraz mini regaty. Na koniec przewidziano wręczenie medali, oczywiście z zakrętek. Zajęcia poprowadzi Alicja Karczmarska-Strzebońska. Będzie dużo ruchu, emocji i dobrej zabawy. Wstęp wolny.

Za tydzień zapraszamy Was do Arteteki w Małopolskim Ogrodzie Sztuki. Rodzice wezmą udział w dyskusji o wpływie gier komputerowych na rozwój dzieci, a dzieci stworzą własne gry. A już 20 października wielki finał akcji w Muzeum Lotnictwa w Krakowie. Szczegóły wkrótce na www.miejsceprzyjaznemaluchom.com.pl

Akcja „Miejsce przyjazne maluchom" organizowana jest przez Agencję PR Inspiration i Gazetę Wyborczą od 2006 r. W zeszłym roku partnerem akcji został portal Wrota Małopolski. W ramach akcji szukamy miejsc przyjaznych rodzicom i dzieciom w całej Małopolsce, organizujemy spotkania i warsztaty. Więcej szczegółów na www.miejsceprzyjaznemaluchom, www.krakow.gazeta.pl, www.wrotamalopolski.pl.

Patronat honorowy:
Prezydent Krakowa – prof. Jacek Majchrowski,
Marszałek Województwa Małopolskiego – Marek Sowa.

Patroni medialni: Lovekrakow – www.lovekrakow.pl, Radio Eska Kraków – www.eska.pl, Kids in Kraków – www.facebook.com/KidsInKrakow, www.karnet.krakow.pl, Miasto Dzieci – www.krakow.miastodzieci.pl.