Weleda

📅 sobota 12.02.2011
Zajęcia dla rodziców Trójmiasto

Miłe Panie,
12 lutego sobota godz.10:00 zaczynają się w MAKARAKA Studio Dziecięcej Aktywności warsztaty SZCZĘŚLIWA MAMA WYCHOWUJE SZCZĘŚLIWE DZIECI

Rozwój i wsparcie Naszej Kobiecości
– warsztaty rozwoju osobistego dla obecnych, przyszłych mam i nie tylko…

A po co to wszystko? – bo prawdziwe, świadome, a co najważniejsze radosne wychowanie, relacje z dziećmi, partnerami, rodziną, współpracownikami są możliwe TYLKO WTEDY gdy same takie jesteśmy. Dzieci szczególnie silnie odczuwają to co mama przeżywa, a im ona jest spokojniejsza tym łatwiej o zdrowie i spełnienie.

Warsztaty rozwoju to spotkania, gdzie dotykamy swojego wnętrza i zewnętrza, by być pięknym na co dzień, przejść nie zawsze łatwe czasy zmian w naszym życiu i wybrać właściwa dla siebie drogę.

Na spotkaniach dotykamy następujących obszarów:
Związki z rodzicami kluczem do dorosłości
Wyrzucanie "starych śmieci" – jak przebaczać, złościć się, porzucać dawne urazy i smutki
Kim jestem – moja tożsamość
Marzenia, perspektywy, cele – jak je realizować, gdy tyle obowiązków wokół
Komunikacja bez przemocy – wyrażanie swoich potrzeb, stawianie granic
Doświadczanie kobiecości w życiu – moje ciało, uczucia, seksualność
i wiele innych w zależności od procesu, potrzeb grupy.

Rozmawiamy, odpowiadamy na nurtujące nas pytania, wchodzimy w proces grupowy, wyjaśniamy, … a także rysujemy, masujemy i tańczymy.

START: 12 LUTEGO GODZ.10:00-12:00 MIEJSCE: MAKARAKA Studio Dziecięcej Aktywności
ul.Oliwkowa 29 81-589 Gdynia KOSZT: 240zł-6spotkan ZAPISY: info@makaraka.pl

Planowane terminy zajęć 2-2,5 godzinnych (10-12.00) to : 12.02, 19.02, 12.03, 19.03, 9.04,16.04 ( choć możliwe jeszcze wspólne przesuniecie jakiejś soboty)

Prowadzący: Katarzyna Mołas – trener rozwoju osobistego, tańca ekspresji, masażystka, szkoleniowiec