Weleda

zajęcia dla dzieci w wieku 6-9 lat

📅 piątek 01.04.2011 do piątek 22.04.2011
zajęcia dla dzieci w wieku 6-9 lat
Rozpoczęliśmy też zapisy na wakacyjne warsztaty języka angielskiego:
Sopot 4-8 lipca, codziennie od 9.00-15.00
Gdynia-Orłowo sobota 16 kwietnia g. 14.00-18.00 "The shiny show" .
Wejherowo 25-29 lipca codziennie od 9.00-15.00

Na naszych zajęciach rzadko kolorujemy, i mało siedzimy- za to bardzo dużo: śpiewamy, recytujemy, skaczemy, przedstawiamy, mówimy, zgadujemy, pokazujemy, gramy i bawimy się przy wykorzystaniu olbrzymiej gamy pomocy naukowych i gadżetów. Wierzymy w pozytywną motywację – dzieci są bezustannie chwalone, nagradzane (pieczątkami, naklejkami, uściskiem dłoni, "piątką", żółwikiem, uśmiechem, brawami).

Na zajęciach punktujemy aktywność, nie poprawność, bo wierzymy, że poprawność przyjdzie sama podczas procesu nauczania, natomiast raz "zgaszona" wiara we własne możliwości jest bardzo trudna do odbudowania.

Wiecej zdjęć, filmów i info z naszych zajęć znajdziecie Państwo na www.springboard.com.pl