Królik i Misia

Zajęcia dla Dzieci w Poznaniu

📅 sobota 03.10.2015

Szkoła Muzyki Kompozytornia prowadzi obecnie naukę na następujących instrumentach: pianino, skrzypce, gitara, flet. Ponadto Szkoła oferuje zajęcia ze śpiewu i emisji głosu oraz zajęcia rozwijające zdolności muzyczne dla maluszków 0-4 lata wg teorii E.E. Gordona (Gordonki) i dla dzieci w wieku przeszkolnym (Muzyczne Krainy Karoliny).

Program:

godz. 11.15 – dwudziestominutowe zajęcia pokazowe dla maluszków 0-3 lata z rodzicami, "Gordonki"

godz. 12.00 – występ grupy skrzypcowej – dzieci 5-9 lat (dzieci rozpoczęły naukę w połowie września)

godz. 12.15 – występy solowe uczniów Szkoły oraz nauczycieli

Przypominamy również o możliwości zapisów na zajęcia. Szczegółowych informacji udziela p. Karolina Kizińska, tel. 880 934 135, kontakt@kompozytornia.pl. Są jeszcze wolne miejsca!

Jeśli chcesz wziać udział w lekcji pokazowej Gordonki – zgłoś swoją obecność (liczba miejsc ograniczona)

Jeśli chcesz zarezerwować sobie czas na dłuższą konsultację – także prosimy o kontakt.

WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH ZAPRASZAMY! DO ZOBACZENIA!

Szkoła Muzyki Kompozytornia
ul. Szamotulska 40/5 Poznań