Weleda

Zajęcia dla Dzieci w Gdańsku

📅 środa 17.03.2010 do piątek 19.03.2010
Zajęcia dla Dzieci w Gdańsku

W budynku przy ul. Powstańców Warszawkich czekają nowe sale, profesjonalny sprzęt (maty, stepy, piłki), nowa szatnia i prysznic. Na zajęcia, które trwają 45 min, przychodzimy w stroju sportowym i w obuwiu zmiennym, warto zabrać również ręcznik oraz niegazowaną wodę mineralną.

Cennik:
1 wejście jednorazowe 15 zł

Karnety miesięczne:
4 wejścia 50 zł
8 wejść 90 zł
12 wejść 120 zł

BODY BALL – ćwiczenia z dużą piłką o średnicy 65 cm. Ćwiczenia z piłką należą do grupy ćwiczeń równoważnych, niezwykle bezpieczne, wyszczuplające, modelujące i rozciągające ciało. Wzmacniamy kręgosłup i wszystkie mięśnie odpowiedzialne za prawidłową postawę odkrywając jednocześnie nowe ćwiczenia na mięśnie brzucha i pośladków. Mięśnie odpowiedzialne za prawidłowe utrzymanie postawy wzmacniają się w trakcie ćwiczeń, podczas których szukamy balansu i równowagi. Na zajęciach wykonuje się ćwiczenia wzmacniające oraz relaksująco – rozciągające.

S-AEROBIC – To zajęcia przeznaczone TYLKO dla Pań. Prowadzone są przy lekko przygaszonym świetle, do zmysłowej muzyki R′N′B, soul. Wolny rytm pozwala dopracować każdy szczegół i gest. Na godzinę zamieniasz się w artystkę rewiową, a przy okazji dobrej zabawy gubisz kalorie i poprawiasz kondycję. Spokojnie! Na zajęciach uczysz się poruszać uwodzicielsko i zyskujesz pewność siebie oraz świadomość własnego ciała.

MIX AEROBIC – zajęcia z układem choreograficznym w rytmach muzyki latino, salsy, cha-chy, funky i dance. Dzięki nim spędzamy miło czas, poprawiając swoją kondycję, wydolność serca i koordynację ruchową. W końcowej fazie treningu wzmacniamy i ujędrniamy dolne partie ciała (brzuch, uda pośladki, nogi). Na zakończenie ćwiczenia rozciągające i oddechowe.

STEP – Zajęcia choreograficzne z użyciem stepu. Intensywne zajęcia poprawiające pamięć ruchową, koordynację, wzmacniające mięśnie dolnych partii ciała. Układ chorograficzny bazuje na odpowiednio zmodyfikowanych krokach podstawowych a także elementach tańca. Każda kombinacja dobrze znanych kroków jest nowym wyzwaniem. Zajęcia dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych.

BODY SHAPE -rzeźbienie ciała, ćwiczenia o umiarkowanej intensywności, wzmacniające i ujędrniające wszystkie grupy mięśniowe. W czasie zajęć wykorzystuje się takie przybory jak stepy, ciężarki i innego rodzaju proste przyrządy dostępne na salach aerobiku. Celem lekcji jest równomierne modelowanie całej sylwetki. Niewysokie tempo sprzyja koncentracji na technice i dokładności wykonywania ćwiczeń. Zajęcia dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

DANCE – inspiracja tańcem. Doskonałe zajęcia dla osób kochających taniec i dobrą muzykę. Cała lekcja zbudowana z układów choreograficznych. Poprawiamy kondycję, wysmuklamy sylwetkę, trenujemy koordynacje ruchową oraz wspaniale się bawimy.

Aktywna MAMA – Przygotowanie kondycyjne do porodu polega na systematycznym stosowaniu ćwiczeń ruchowych, które przysposabiają cały organizm, a zwłaszcza układ nerwowo-mięśniowy, do sprawnego przebiegu porodu. Ćwiczenia, które pragniemy polecić, mają pozytywny wpływ na organizm, przede wszystkim: zapobiegają obrzękom, zapobiegają powstawaniu żylaków, powodują wzrost pojemności życiowej płuc, przeciwdziałają zaparciom, utrzymują prawidłową filtrację nerek, zwiększają zakres ruchomości kręgosłupa oraz stawów biodrowych, uelastyczniają i rozciągają mięśnie dna miednicy i powłok brzusznych. Ćwiczenia należy zacząć już w drugim trymestrze ciąży. Jest to czas, kiedy przyszła mama odzyskuje siły i powraca dobre samopoczucie. Proponowane ćwiczenia rozwijają elastyczność ciała, dodają energii, nauczą Cię jak świadomie rozluźnić napięte mięśnie. Uwaga! Przed przystąpieniem do ćwiczeń prosimy skonsultować się ze swoim lekarzem prowadzącym w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań do ćwiczeń. Czas trwania: 45 minut.

Zdrowy Kręgosłup – Ból kręgosłupa jest jedną z najczęściej występujących dolegliwości nękających współczesne społeczeństwa. Główne przyczyny bólu kręgosłupa to: napięcia mięśniowe, asymetryczne przeciążenia ciała, ograniczenie aktywności fizycznej, zaburzenia równowagi mięśniowej, nieprawidłowe stereotypy ruchowe, stres, obciążenia psychiczne, nadwaga. Zdrowy kręgosłup to program ćwiczeń począwszy od równowagi, przez rozciąganie i wzmacnianie wybranych grup mięśniowych, poprzez naukę oddychania i utrzymywania odpowiedniej postawy ciała, a skończywszy na relaksacji …bo zdrowy kręgosłup = zdrowy człowiek.

Więcej informacji:
www.scenamuzyczna.pl

Scena Muzyczna Gdańsk, Ul. Powstańców Warszawskich 25.
Tel. 58 305 41 88/ 58 300 00 32.

Zapraszamy!

źródło  www.gdansk.pl