Weleda

zajęcia dla dzieci

📅 poniedziałek 07.11.2011 do środa 07.12.2011
zajęcia dla dzieci

Mały Konstruktor – jest to kurs robotyki dla dzieci w wieku 5-7 lat, podczas którego dzieci wykorzystując najnowocześniejsze materiały dydaktyczne LEGO WeDo Education projektują, budują i ożywiają roboty. Odkrywają fascynujący świat techniki, mechaniki i robotyki. Dzieci z entuzjazmem uczestniczą w zajęciach, gdyż mogą zrealizować swoje pomysły konstruktorskie. Kurs Mały Konstruktor pobudza koordynację wzrokowo-ruchową, rozwija wyobraźnię, przygotowuje do nauki pisania poprzez ćwiczenia ręki, oka i precyzję ruchów (od dużej motoryki do małej). Jest to nauka przez zabawę. Najlepszą reklamą naszych kursów są uśmiechnięte buzie naszych absolwentów.  Kurs składa się z 30 spotkań i obejmuje 30 godzin dydaktycznych. Spotkania odbywają się raz w tygodniu, a każde zajęcia trwają 60 minut.  Zajęcia odbywają się w małych grupach, a dzieci pracują w dwuosobowych zespołach ucząc się współpracy i kompromisów.

Zajęcia Mały Konstruktor pomogą Twojemu dziecko w:
•    przygotowaniu do nauki pisania;
•    nauce logicznego myślenia;
•    nauce pracy w grupach – podziału zadań i współpracy;
•    rozwijaniu wyobraźni i kreatywności;
•    inspirowaniu dzieci do tworzenia własnych prac;
•    poznaniu podstawowych zasad matematyki;
•    przedstawieniu komputera jako narzędzia do projektowania i tworzenia użytkowych przedmiotów;

Oferta zawiera:
•    Zajęcia od października do maja / czerwca;
•    30 spotkań raz w tygodniu;
•    Każde spotkanie trwa 60 minut;

• 30 godzin zajęć dydaktycznych;

•    Małe grupy max 10 osobowe, podzielone na dwuosobowe zespoły;
•    Materiały i narzędzia dydaktyczne;
•    Salę dydaktyczną;
•    Opieka wykwalifikowanego pedagoga.

Cena: 99zł – zaliczka płatna w ciągu 5 dni od zapisów + 9 miesięcznych rat po 99zł (płatnych od października do czerwca 10 dnia każdego miesiąca: do 10 października; 10 listopada; 10 grudnia; 10 stycznia; 10 lutego; 10 marca; 10 kwietnia; 10 maja; 10 czerwca).

LICZBA MNIEJSC OGRANICZONA – DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ

eduROBOT.PL otrzymał tytuł „Miejsca Odkrywania Talentów" pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Poznań 533 986 444 :: Szczecin 795 22 17 22 :: Trójmiasto 535 041 242

Szczegóły i informacje: