Dodaj swoje wydarzenia, zajęcia, atrakcje +
Jadzia Pętelka

Zajęć na termach dla Dzieci w Poznaniu

📅 czwartek 04.07.2013 do sobota 31.08.2013
Zajęć na termach dla Dzieci w Poznaniu

Najpiękniejsze w pływaniu jest to, że można się tej sztuki nauczyć zawsze –niezależnie od wieku. Trzeba tylko dobrze wybrać nauczyciela. A we Fregacie są wyłącznie najlepsi. Już teraz zapraszamy do zapisów na zajęcia w semestrze jesienno-zimowym 2013/2014.
Co dla Was przygotowaliśmy? Program nauki pływania Fregaty obejmuje wszystkie stopnie nauki pływania począwszy od oswajania z wodą niemowlaków, przez dzieci i młodzież, po dorosłych. Uczymy pływać każdym stylem, prowadzimy również zajęcia doskonalenia pływania oraz grupę triathlonową.

Wypracowany przez lata, w oparciu o najnowocześniejsze metody szkoleniowe, program treningowy, gwarantuje efektywną naukę i stałe postępy. Jeśli dodamy do tego stale podnoszącą swoje kwalifikacje kadrę trenerską, to otrzymujemy prosty przepis na skuteczną naukę pływania. A to nasz podstawowy cel.

Zapraszamy do zapisów na nowy semestr!

Zajęcia będą odbywać się zgodnie z grafikiem zajęć na poszczególnych obiektach.
Serdecznie zapraszamy do zapisów ONLINE

Grafik zajęć:

Termy Maltańskie ul. Termalna 1:
Termy Maltańskie /oswajanie z wodą, nauka i doskonalenie pływania dla niemowląt, dzieci i młodzieży/
Termy Maltańskie /nauka i doskonalenie pływania dla dorosłych/

Hotel System ul. Lechicka 101:
Hotel System ul. Lechicka 101 /oswajanie z wodą, nauka i doskonalenie pływania dla niemowląt i dzieci/

Basen Rataje os. Piastowskie 53:
Basen Rataje os. Piastowskie 53 /nauka i doskonalenie pływania dla dzieci od lat 3 i młodzieży/
Basen Rataje os. Piastowskie 53 /nauka i doskonalenie pływania dla dorosłych/

Basen Daszewice ul. Słoneczna 4:
Basen Daszewice ul. Słoneczna 4 /oswajanie z wodą, nauka i doskonalenie pływania dla niemowląt, dzieci/

Wszelkie informacje pod nr tel. (61) 875 95 27.