Akademia tańca
FMH mobile
Zagraj w miasto – zgłoś swoją szkołę do rozgrywek!

📅 poniedziałek 12.05.2014
Tuż po Majówce kolejna tura rozgrywek – Szkoły Nr 24, 43 i 153 zmierzą się w pierwszym etapie Jak się Łodzi powodzi. Dyrektorzy szkół wystawili do rozgrywek klasy, które wezmą udział w rozgrywkach. W zależności od placówki są to wszystkie klasy lub kilka wyznaczonych.
Gramy:
6 maja – SP 43
7 maja -SP 24
8 maja – SP 153
16 maja SP 153
20 maja SP 43
22 maja SP 43
23 maja SP 153
Wciąż nie mamy wypełnionego całego kalendarza majowego, a bardzo chcielibyśmy mieć! Jeśli chcecie Państwo zgłosić szkołę w której pracujecie, uczą się Wasze dzieci –  zapraszamy do kontaktu! Gra trwa 2h lekcyjne, adresowana jest do  uczniów i uczennic klas IV – VI. Rozgrywkę prowadzi koordynatorka gry, która służy pomocą, objaśnia zasady, zbiera wyniki. Najlepsi i najlepsze spotykają się w kolejnym etapie rozgrywek  – grze stojącej. Finałowa gra miejska odbędzie się w Parku Staromiejskim w czerwcu.

Jeśli chcecie zgłosić szkołę do gry czekamy na maila – majewska.ilonanna@gmail.com