Jadzia Pętelka

Zadbane Relacje – pozytywne Emocje – cudowne Podarunki

📅 środa 27.11.2013 do sobota 07.12.2013
Zadbane Relacje – pozytywne Emocje – cudowne Podarunki

Chcemy, aby Targi Świąteczne wprowadziły Państwa w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia poprzez nawiązanie więzi i licznych kontaktów lokalnych – mówi pomysłodawczyni i organizatorka targów Monika Stasiak. – Chcemy zwrócić uwagę na to, jak ważne w naszym życiu są dobre i zadbane relacje, które generują pozytywne emocje. Warto, aby podarunki, które wybieramy były ich naturalną konsekwencją. Uważamy, że warto poświęcić więcej czasu na przemyślany prezent. Ma być wyjątkowy i oryginalny, podarowany z serca. Organizując targi, stwarzamy Państwu możliwość wyszukania prawdziwych perełek.

Na targach poświęcimy też czas na sprawy związane z pomocą najbardziej potrzebującym

i poruszymy temat wolontariatu. Warto podkreślić, że w czasie trwania targów organizatorzy akcji Radosna Wigilia przeprowadzą kwestę na rzecz najbiedniejszych rodzin z Piaseczna.

W specjalnie wyznaczonej strefie Fabryka Radości i Prezentów dzieci będą miały zorganizowane zajęcia warsztatowe. Nie chcemy zdradzać wszystkich niespodzianek, zapewniamy jednak, że będzie ich więcej. Liczymy, że targi odwiedzi około 2 do 3 tysięcy osób – głównie rodzin z dziećmi. Wstęp na targi jest wolny. Aktualności dotyczące targów znajdziecie Państwo na stronie: www.facebook.com/TargiSwiatecznePiaseczno

Zakładamy, że w targach uczestniczyć będzie około 100 wystawców spośród lokalnych producentów rękodzieła, dekoracji świątecznych, zabawek, biżuterii, akcesoriów, mody, porcelany, artykułów spożywczych, restauracji, hoteli oraz firm organizujących ciekawe zajęcia dla dzieci i dorosłych, przedszkoli, szkół, firm organizujących wypoczynek dla całych rodzin, ale też fundacji i stowarzyszeń.

Przy organizacji targów wspierają nas Stowarzyszenie Wspólne Razem, Radosna Wigilia, Piaseczno z klasą. Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji z Piaseczna. Wsparcie informacyjne zapewni Biuro Promocji i Informacji Gminy Piaseczno.

Patroni medialni targów to: Tygodnik Nad Wisłą, Przegląd Piaseczyński, Gazeta Piaseczyńska, Magazyn Beauty Mission, portal lokalny NaszePiaseczno.pl, Serwis Mieszkańców Powiatu Piaseczyńskiego, www.piaseczno4u.pl, SzukajPaiseczno.pl

To już druga, duża impreza targowa przygotowana przez Agencję do Zadań Specjalnych Moniki Stasiak, która wiosną br. zorganizowała cieszące się dużym zainteresowaniem targi edukacyjne Edu Fun Family.

Zapraszamy wystawców.

Warto wziąć udział w targach świątecznych i zaprezentować się szerokiej publiczności. Zgłoszenia do udziału w charakterze wystawców przyjmowane są aktualnie do 15 listopada br. pod nr tel. +48 509 383 357 i pod adresem e-mail: targiedu@gmail.com

Spotkajmy się razem 7 grudnia br. na Targach Świątecznych w Piasecznie.

Zadbane relacje to pozytywne emocje i cudowne podarunki.