Zabawy zwierząt, czyli karnawał w ZOO

Warszawskie ZOO mapa

sobota 22.02.2020

Zabawy zwierząt, czyli karnawał w ZOO

W sobotę 22 lutego Wolontariusze Warszawskiego ZOO organizują w Ogrodzie Zoologicznym wydarzenie pt. „Zabawy zwierząt, czyli karnawał w ZOO”. Serdecznie zapraszamy, obiecujemy, że atrakcji nie zabraknie!!!

Plan wydarzenia:

10.30, Hipopotamiarnia – konkurs na najciekawsze przebranie karnawałowe pt. „Moje ulubione zwierzę”, pokaz mody karnawałowej. Dowiemy się także, czy Pelagia i Hugo lubią się bawić.

11.30, Słoniarnia – poznajemy ulubione rozrywki słoni. Opiekunowie zdradzą nam także, na czym grywa słoń Leon.

12.15, „Stara” Małpiarnia – warsztaty konstruowania zabawek dla kapucynek i ciekawe historie z życia tych przesympatycznych małpek. Bardzo prosimy o przyniesienie tekturowych pudełek po chusteczkach higienicznych, powstaną z nich ciekawe zabawki dla naszych pupili.

13.30, Pawilon Małp Człekokształtnych – kąpiel w pianie oraz inne karnawałowe atrakcje dla naszych wspaniałych szympansów i goryli. Jak zawsze czekamy także na wiaderka dla małp (najlepiej silikonowe), kocyki i bakalie. Już dziś serdecznie dziękujemy!!!

10.30 – 15.00, Ptaszarnia – malowanie buziek, opowieści o piórach. Wspólnie z wolontariuszami będzie można wykonać własną maskę karnawałową. Konkurs i Wystawa prac plastycznych „Chronimy GINĄCE gatunki – chronimy naszą PLANETĘ”. Początek roku to czas karnawału, ale także czas postanowień. Wolontariusze Warszawskiego ZOO zachęcają warszawiaków do robienia EKOLOGICZNYCH postanowień na rok 2020. Postanowienia warto wyrazić poprzez dzieła plastyczne. Wykonane w domu prace wezmą udział w rodzinnym konkursie plastycznym. Na Wasze dzieła czekamy w Ptaszarni od godziny 10.30 do 14.30. Technika dowolna. Wyniki konkursu podamy tego samego dnia o godzinie 15.00. Na zwycięzcę czeka dużo satysfakcji i drobny upominek! Wyróżnione prace zostaną zaprezentowane na profilu Wolontariusza Warszawskiego ZOO na Facebooku.

Do ZOObaczenia w Warszawskim ZOO!!!

DO UDZIAŁU W WYDARZENIU upoważnia ważny bilet wstępu do Warszawskiego ZOO.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
logo zoo Warszawa

Miejski Ogród Zoologiczny w Warszawie

ZOO otwarte jest przez cały rok. Zimą 80% zwierząt można oglądać na wybiegach, inne w pomieszczeniach zamkniętych.

W ZOO odbywają się lekcje dla dzieci i młodzieży, w tym specjalne zajęcia dla dzieci niepełnosprawnych.

Wizytówką ZOO jest m.in. …

Więcej

Adres:

ul. Ratuszowa 1/3 03-461 WARSZAWA, POLSKA

Kontakt:

+48 (22) 619-40-41,
zoo@zoo.waw.pl
http://zoo.waw.pl