Zabawy Andrzejkowe w Teatrze Kubuś, Kielce

Teatr Lalki i Aktora „Kubuś”, ul. Duża, Kielce mapa

niedziela 27.11.2016

Andrzejkowe zwyczaje w Polsce

W najbliższą niedzielę, tj. 27 listopada 2016 roku o godz. 11.00 Teatr Lalki i Aktora „Kubuś” w Kielcach zaprasza na spektakl „O Pryszczycerzu i Królewnie Pięknotce”. Królewna Pięknotka, główna bohaterka przedstawienia, miała aż czterech zalotników. W jaki sposób przekonała się, który z nich będzie najlepszym kandydatem na męża? Czy poddała ich próbie męstwa? A może oceniła po wyglądzie? Niewykluczone, że skorzystała z wróżby!

A czy dzieci znają jakieś wróżby? Niedługo Andrzejki. Czas się do nich przygotować! Kilka zabaw Andrzejkowych pokażą dzieciom studentki Edukacji Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach podczas bezpłatnych warsztatów, które odbędą się po spektaklu, około godz. 12.30.

O udziale w zajęciach decyduje kolejność zgłoszeń. Ilość miejsc ograniczona.

Serdecznie zapraszamy!

 

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Teatr Lalki i Aktora Kubuś

Teatr Lalki i Aktora Kubuś w Kielcach

Teatr wystawia spektakle dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Do realizacji naszych przedsięwzięć zapraszamy wybitnych twórców z kraju i z zagranicy. Poza regularną działalnością repertuarową realizujemy liczne projekty artystyczne i edukacyjne, często wspólnie z innymi instytucjami. Wśród …

Więcej

Adres:

ul. Duża 9
25-304 Kielce


Kontakt:

41 344-58-36
sekretariat@teatrkubus.pl
http://www.teatrkubus.pl
facebook

ZOBACZ TAKŻE:andrzejkiwarsztaty