Zabawa Scratchem w Hewelianum

piątek 01.08.2014

Nauka logicznego myślenia przy komputerze i jednocześnie świetna zabawa to nowa propozycja zajęć w Centrum Hewelianum. Na warsztaty programowania w Scratch’u gdańskie centrum nauki zaprasza już od piątku, 1 sierpnia.
To propozycja dla dzieci w wieku od 8 do 12 lat wraz z opiekunami. Animowany język programowania poznawać można od wtorku do piątku przez cały sierpień.

Zabawa Scratch′em w HewelianumNauka logicznego myślenia przy komputerze i jednocześnie świetna zabawa to nowa propozycja zajęć w Centrum Hewelianum. Na warsztaty programowania w Scratch′u gdańskie centrum nauki zaprasza już od piątku, 1 sierpnia.To propozycja dla dzieci w wieku od 8 do 12 lat wraz z opiekunami. Animowany język programowania poznawać można od wtorku do piątku przez cały sierpień.Scratch pozwala tworzyć interaktywne historie, animacje, gry, a nawet muzykę. Elementy języka w kształcie puzzli można poprzez przeciąganie układać w określonym porządku.Zajęcia zaczynają się o godz. 13.00 (trwają około 40 minut), a udział w nich jest możliwy z biletem wstępu na wystawy interaktywne.Warsztaty odbywać się będą w salce dydaktycznej przy matematycznej wystawie „Łamigłówka".Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność przyjścia.Więcej informacji na www.hewelianum.pl oraz pod numerem tel.: (58) 742 33 52.

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
centrum hewelianum gdansk logo

Centrum Hewelianum

Usytuowane w samym sercu Gdańska Centrum Hewelianum jest miejscem edukacyjno 

- rekreacyjnym adresowanym do dzieci, młodzieży i dorosłych. Rozciągający się u stóp Krzyża Millenijnego widok na panoramę zabytkowego …

Więcej

Adres:

Jednostka Budżetowa Gminy Miasta Gdańska
ul. Gradowa 6

Kontakt:

(+48 58) 742 33 52
recepcja@hewelianum.pl
http://www.hewelianum.pl
facebook