Weleda
Weleda Baby

Wystawa w Gdyni

📅 poniedziałek 07.06.2010
Wernisaż wystawy odbył się w dniu 02.06.2010 o godz. 11.00.

Na wystawie zaprezentujemy najlepsze prace fotograficzne młodzieży z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6, ul. Hallera oraz rękodzieło dawne i współczesne (m.in. decoupage, prace w glinie, malowanie na szkle) autorstwa dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 23 przy ul. Grottgera oraz zaproszonych do współpracy gości. W programie interaktywne pokazy, nietypowe fotograficzne instalacje oraz gawęda Marzeny Usarek o gdyńskich tradycjach.

Przyjdź, zobacz jak widzą Gdynię (np. nowy węzeł drogowy) mieszkańcy ze Wzgórza Maksymiliana, odetchnij atmosferą historycznej Gdyni i… sam spróbuj być świadomym twórcą!
Projekt współfinansowany przez Prezydenta Miasta Gdyni w ramach konkursu. Partnerem projektu jest Muzeum Miasta Gdyni
Organizator Akademia Europa tel. 508 321 927 lub 501 102 118

{{moduly ntltresc}}