Weleda

wykłady dla dzieci z opiekunami

📅 środa 16.02.2011 do środa 02.03.2011
wykłady dla dzieci z opiekunami

Rejestracja uczestników przyjmowana jest mailowo na adres: m.daniluk@gci.gdynia.pl,   lub telefonicznie pod numerem: 58 735 12 40.

Akademia EXPERYMENTU kontynuuje pilotażowy program Wykładów dla Małych i Dużych Odkrywców. Myślą przewodnią jest pobudzanie wyobraźni i dziecięcej kreatywności. Akademia ma na celu promowanie myślenia, wyobraźni najmłodszych, rozwijania u nich chęci poznania otaczającego świata, formułowania pytań i poszukiwania odpowiedzi.

Akademia EXPERYMENTU  to cykl wykładów z różnych dziedzin, prowadzonych przez nauczycieli akademickich – entuzjastów nauki! Wykładowcy wprowadzą dzieci w świat nauki z pomocą Pana Kulki – naszej Experymentowej postaci.

Mali Odkrywcy, jak na prawdziwych studentów przystało zasiadają na sali wykładowej, otrzymują Indeksy, które są jednocześnie ich legitymacją, uprawniającą do uczestnictwa w prelekcjach.
Na Akademii nie sprawdzamy obecności, ale po każdym spotkaniu do Indeksów Małych Odkrywców wbijamy pieczątki, potwierdzające ich uczestnictwo. Obecność trzech pieczątek w Indeksie uprawnia do odbioru dyplomu ukończenia Akademii EXPERYMENTU.

Wykłady, skierowane dla dzieci w wieku szkolnym 6-9 lat, odbywają się w soboty w cyklu rocznym, zwanym rokiem akademickim, od października do czerwca w dwóch semestrach: zimowym i letnim. Czas trwania wykładu to 45 minut.

Wyróżnikiem i nowością  Akademii EXPERYMENTU  jest udział rodziców / opiekunów prawnych w wykładach, którzy nie ponoszą dodatkowych opłat!