Jadzia Pętelka

Panda i afrykańska banda, wygraj zaproszenia do kina w Twoim mieście!

📅 niedziela 11.08.2024
Panda i afrykańska banda
Sprytna panda i jej dzika banda w absolutnie komediowej przygodzie od twórców i animatorów hitu „Minionki rozrabiają”.

Czy mały misiek o wielkim sercu, który nie zna kung-fu i w życiu nie stoczył żadnej walki, zdoła odnieść sukces w pełnej niebezpieczeństw misji ratunkowej na afrykańskim kontynencie? Przekonacie się, oglądając tę wspaniałą i zachwycającą wizualnie opowieść o dorastaniu, tolerancji, ochronie środowiska i przyjaźni bez granic.

Zabawna i żądna przygód panda Pang wyrusza z Chin do Afryki, aby uratować swoją najlepszą przyjaciółkę, smoczycę Jielong, z rąk podstępnych porywaczy. W trakcie obfitującej w niespodzianki podróży po nieznanym lądzie, Pang odkryje zupełnie zdumiewający świat równikowej przyrody oraz stawi czoła wrednym hipopotamom, knującym spisek hienom i podstępnym gorylom. Polegając na swoim sprycie i ekipie nowopoznanych kumpli, sympatyczna panda zrobi wszystko, aby odnaleźć smoka, a przy okazji – uratować leśne domy afrykańskich przyjaciół przed zbliżającym się niebezpieczeństwem.

Na Czytelników Miasta Dzieci czekają zaproszenia do kina!

Uwaga! Z okazji premiery filmu Panda i afrykańska banda, która odbędzie się 16 sierpnia, Kino Świat i Miasto Dzieci zaprasza do zabawy, w której można zdobyć dwuosobowe zaproszenie na film do kina Cinema City w wybranym mieście! Czeka na Was aż 35 dwuosobowych zaproszeń do wykorzystania w dniach 19 – 25 sierpnia.

Jak zdobyć zaproszenie?

Wystarczy, że w dniach 11 – 14 sierpnia wyślecie maila na adres konkurs@miastodzieci.pl o tytule Panda i afrykańska banda, w treści zaś wpiszecie swoje imię i nazwisko oraz odpowiedź na pytanie dlaczego dwuosobowe zaproszenie powinno trafić akurat do Was.

Ze względu na charakter zabawy lista osób nagrodzonych nie zostanie opublikowana na stronie miastodzieci.pl. Na wybrane adresy e-mail prześlemy informację o sposobie odbioru zaproszenia – brak maila oznacza brak wygranej.

Zobacz zwiastun

Gatunek: animowany, komedia, przygodowy
Produkcja: Niemcy, Francja, Holandia 2024
Scenariusz: Richard Claus, Karsten Kiilerich, Rob Sprackling („Miś Muki”, „Mary-Kate i Ashley w akcji”)