Villads w Poznaniu, Wrocławiu i Warszawie. Zaproszenia do kina!

📅 poniedziałek 16.10.2017 do wtorek 17.10.2017
Villads film dla dzieci w kinach

Villads! Villads? Villads?! 6-letni bohater co chwilę słyszy swoje imię. Rodzice wciąż czegoś od niego chcą. Ustalają zasady i przerywają zabawę w najlepszym momencie. Czy tak będzie też w szkole?

„Villads” w reżyserii Frederika Meldala Nørgaarda otrzymał aż trzy nagrody na zakończonym 4. Festiwalu Filmowym Kino Dzieci, w tym najcenniejszą z nich – Nagrodę Publiczności, przyznawaną w ogólnopolskim głosowaniu przez widzów festiwalu z 21 kin w Polsce. Główną nagrodą Kwiatu Paproci nagrodziło go również jury twórców (Marta Karwowska, Jerzy Rogiewicz, Robert Jarosz). Twórcy w swoim werdykcie podkreślili, że „Villads” jest uczciwą historią o życiu sześciolatka – dokładnie takim jakie ono jest. (…) bezpretensjonalnie, prosto, szczerze, ale równocześnie z fantazją i dowcipem opowiada o relacjach między dziećmi a dorosłymi. Wyróżnienie filmowi przyznali również dziennikarze (Małgorzata Jakubowska, Dorota Chrobak, Agnieszka Szydłowska) za zaproszenie do świata chłopięcej (męskiej) wrażliwości, oswajanie pierwszych dni szkoły i wspólne skakanie po seansie. Nadszedł czas, by widzowie kin studyjnych mieli okazję poznać Villadsa!

9 dwuosobowych zaproszeń czeka na Czytelników Miasta Dzieci z Poznania, Wrocławia i Warszawy!

Seanse odbędą się:
– Poznań 22 października (niedziela) 12:00 Kino Muza
– Wrocław 19 października (czwartek) 17:30 Kino Nowe Horyzonty
– Warszawa 22 października (niedziela) 11:00 Kino Muranów

Zasady udziału w naszej filmowej zabawie są bardzo proste!

Wystarczy na adres konkurs@miastodzieci.pl przesłać wiadomość z wybranym miastem w tytule. W treści prosimy krótko uzasadnić dlaczego chcielibyście obejrzeć z dzieckiem właśnie film Villads.

Na zgłoszenia czekamy do wtorku 17.10. do godziny 21:00. Zwycięzców powiadomimy drogą mailową. Brak wiadomości od Miasta Dzieci, oznacza brak wygranej.

Obejrzyjcie zwiastun filmu Villads: