UD

Wygraj voucher do parku rozrywki #KochamSkakać z trampolinami

📅 czwartek 20.06.2024 do czwartek 27.06.2024
Chłopiec skaczący na trampolinie
Właśnie skończyła się szkoła, książki idą w kąt. Nastał czas na odpoczynek i zabawę.  Na dobry początek wakacji  mamy dla Was super konkurs, w którym do wygrania są wejściówki do sali zabaw z trampolinami w Warszawie i Radomiu.

Zabawa na trampolinach to świetny trening dla wspierania motoryki, ćwiczeń równowagi i koordynacji. Skakanie poprawia kondycję i dostarcza całej masy pozytywnej energii. #KOCHAMSKAKAĆ – Park Trampolin Warszawa i Radom to miejsce, w którym bawicie się m.in. na: trampolinach, zjeżdżalni, tyrolce, poduszce powietrznej. Czeka na Was również strefa Labiryntu , który pokonują tylko najlepsi, a prowadzi on do Wulkanu!Są tu atrakcje dla dzieci (od 2 roku życia), młodzieży, a także dorosłych.

Mamy dla Was 10 zaproszeń do Warszawy i Radomia.

Jak zdobyć nagrodę?

Wystarczy, że w dniach 20 – 27 czerwca wyślecie maila na adres konkurs@miastodzieci.pl o tytule Kocham Skakać, w treści zaś wpiszecie swoje imię i nazwisko. miasto oraz odpowiedź na pytanie Dlaczego lubicie skakać na trampolinach?