Wydarzenia w Klubach Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta

Kluby Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta
📅 piątek 08.12.2017 do sobota 09.12.2017
1 zł
Nawigacja wiadomościWiadomość 17 z 34 Poprzednia Następna change-formatchange-format Temat: Wydarzenia dla rodzin w Klubach Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta

Zapowiedzi wydarzeń dla rodzin na najbliższe dni:

8.12. GODZ. 17.00-18.00, KLUB RODZICÓW: WITAJCIE W NASZEJ BAJCE – LEGENDA O ŚW. MIKOŁAJU BISKUPIE

Klub Dukat Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (ul. Styczna 1)

Jest to historia młodego chłopca imieniem Mikołaj, który nie mógł pogodzić się z tym, że jedni ludzie mają dosłownie wszystko, a inni nie mają niczego. Pewnego dnia postanowił to zmienić. Spektakl wzbogacony będzie piękna scenografią oraz strojami. Przedstawienie pełne zabawnych sytuacji wciąga małego widza w przedstawioną historię oraz daje poczucie, że każdy z nas może zostać świętym.

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ płacą 0,5 zł. Zajęcia dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

8.12., GODZ. 17.00-18.30, KLUB RODZICÓW: WARSZTATY DLA RODZICÓW – JAK PRZEŻYĆ ŚWIĘTA

Klub Jędruś Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (os. Centrum A 6a)

Już od początku listopada zewsząd dopadają nas reklamy idealnych świąt: uśmiechnięta rodzina bez pośpiechu kupująca choinkę, dzieci w pięknych i niepobrudzonych ubrankach ochoczo pomagających mamie piec pierniczki a w środku idealnie urządzonego i wysprzątanego domu pięknie przybrana choinka po sufit. Idylla. A Ty się zastanawiasz czy z Tobą coś nie tak: dom z wielkim trudem wysprzątany i tak nie dotrwał już wigilii, bo dzieci porozrzucały zabawki i rozsypały mąkę, gonitwa przy zakupach spowodowała w domu nerwowość a dzieci nie wiedząc czemu nie chcą być tak grzeczne jak w reklamach. Do tego przyszła rodzina i niewinnie rzucone zdanie: może coś pomóc, bo chyba się nie wyrabiasz, powoduje, że chce Ci się trochę mniej. Czy idealne święta są w ogóle możliwe? A może sobie trochę poopuszczać? Jeśli też zadajesz sobie te pytania – Klub Jędruś zaprasza na przedświąteczne spotkanie ze specjalistą w Klubie Rodziców.

Prowadzenie: Kamilla Szczyrek- psycholog, trener umiejętności osobistych, doradca zawodowy i instruktor pracy z ciałem. W wolnym czasie, którego ma niewiele uwielbia jeździć na rowerze, tańczyć i oglądać filmy. Mama dwójki urwisków.

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ płacą 0,5 zł. Zajęcia dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

9.12., GODZ. 11.30-13.30, KLUB RODZICÓW: MUZYCZNE SPOTKANIE ŚWIĄTECZNE

Klub Jędruś Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (os. Centrum A 6a)

Klub Jędruś zaprasza uczestników zajęć w Klubie Rodziców na rodzinne muzykowanie, które wprowadzi wszystkich w świąteczny i zimowy nastrój. Prowadzenie: Karolina Dziąbkowska