WOŚP licytacja lalki w teatrze Kubuś, Kielce

Teatr Lalki i Aktora Kubuś w Kielcach mapa

sobota 14.01.2017

Lalka wilczyca

Kto przygarnie Wilczycę?

W najbliższą niedzielę już po raz 25 zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, która będzie zbierać pieniądze z przeznaczeniem na ratowanie życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz na zapewnienie godnej opieki medycznej seniorom.

Teatr Lalki i Aktora „Kubuś” w Kielcach przyłączy się do Orkiestry Jurka Owsiaka już dzień wcześniej, tj. 14 stycznia 2017 roku.

Tuż po premierowym spektaklu pantomimy „Opowieść o Piotrusiu i Wilku”, czyli około godz. 18-tej w teatrze „Kubuś” odbędzie się licytacja lalki zaprojektowanej do innego spektaklu „O Wilku i Czerwonym Kapturku” (tekst – Marta Guśniowska, reżyseria – Przemysław Żmiejko, premiera – 2016).

Lalka, zaprojektowana przez Dariusza Panasa, przedstawia postać Wilczycy, która co prawda znalazła się w tekście sztuki, ale nie zagrała w spektaklu. Kto oglądał przedstawienie, ten wie, że Wilk – jeden z głównych bohaterów sztuki – jest życiowym nieudacznikiem, który jak się okazało zamiast Wilczycy wybrał… Mamę.

Wilczyca jest do wzięcia! Kto ją przytuli do swojego serca?

Zapraszamy do licytacji lalki i wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Teatr Lalki i Aktora Kubuś

Teatr Lalki i Aktora Kubuś w Kielcach

Teatr wystawia spektakle dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Do realizacji naszych przedsięwzięć zapraszamy wybitnych twórców z kraju i z zagranicy. Poza regularną działalnością repertuarową realizujemy liczne projekty artystyczne i edukacyjne, często wspólnie z innymi instytucjami. Wśród …

Więcej

Adres:

ul. Duża 9
25-304 Kielce


Kontakt:

41 344-58-36
sekretariat@teatrkubus.pl
http://www.teatrkubus.pl
facebook

 
ZOBACZ TAKŻE:charytatywnieteatr