Wobec animacji jesteśmy równi/e – weekendowe warsztaty i konkurs

Łódź, al. Piłsudskiego 135 mapa

sobota 11.03.2017 do niedziela 12.03.2017

se-ma-for muzeum animacji warsztaty wobec animacji jesteśmy równi

Jeśli marzycie o stworzeniu własnego filmu animowanego, Se-Ma-For Muzeum Animacji zaprasza Was na weekendowe warsztaty z animacji poklatkowej. Widzimy się już w ten weekend!

11 – 12 marca 2017 r.
godz. 12.00 – 13.30

Dzień Kobiet. I Dzień Mężczyzn! Ponieważ w tworzeniu animacji liczy się pomysł, zapał, ciekawość oraz chęć działania, wobec animacji jesteśmy równe. I równi. Każda i każdy z nas ma prawo marzyć i ma prawo tworzyć.

Wśród osób uczestniczących w warsztatach, razem z www.showu.pl rozlosowane zostaną 4 vouchery o wartości 60 zł każdy, do wykorzystania w sklepie online lub stacjonarnym.

Jeśli chcecie zamanifestować swoje uczucia, swoje zdanie, bądź najzwyczajniej świętować z ukochaną osobą,

Szczegóły:
muzeum@se-ma-for.com,

www.facebook.com/events/

Wobec animacji jesteśmy równi/e – weekendowe warsztaty i konkurs

Se-Ma-For Muzeum Animacji

KONTAKT I REZERWACJE:

tel. + 48 42 682 26 01
muzeum@se-ma-for.com
Nowe multimedialne i wykorzystujące nowoczesne technologie muzeum ma szansę stać się najciekawszym muzeum w Łodzi. Wystawa zostanie tak przystosowana, aby widz mógł jak …

ul. Sienkiewicza 100
Łódź