Ucz się angielskiego z bohaterami „Badanamu”. Do pobrania już cztery lekcje!

piątek 13.04.2018 do środa 27.06.2018

Ucz się angielskiego z bohaterami „Badanamu”. Do pobrania już cztery lekcje!

NAUKA ANGIELSKIEGO Z BOHATERAMI „BADANAMU” w POLSAT JIMJAM.

Zapraszamy  wszystkich rodziców z dziećmi do Akademii Badanamu – lekcji języka angielskiego dostępnych wyłącznie w portalu MiastoDzieci.pl! Do pobrania są już cztery lekcje!

Jak najłatwiej skłonić dzieci do nauki? To proste – poprzez zabawę! Mali widzowie POLSAT JimJam mogą stawiać pierwsze kroki w nauce angielskiego, a pomagają im w tym sympatyczni bohaterowie serialu „Badanamu”– miś Bada, sówka Abby, Mimi, a także słodkie kociaki, kolorowe pingwinki i mała świnka. Ich przygody są pretekstem do poznawania angielskich słówek i wymowy głosek oraz nauki alfabetu i wpadających w ucho angielskich rymowanek. W ramach serii zobaczymy kilka rodzajów animacji podzielonych na cykle: 

Badanamu TV Show (ABC) z nauką podstawowych słówek, literek i ich wymowy

Badanamu_POLSAT JimJam (4)

W animacjach z cyklu „Badanamu TV Show (ABC)” widzowie poznają liczne słówka i ich wymowę – z wyrazem „apple” (jabłko) maluchy zapoznają się, oglądając, jak rozbrykane jabłka przerywają kolorowym bohaterom sesję malowania obrazów. Literka „s” i słowo „sun” (słońce) zostanie zaprezentowane maluchom w postaci tańczącego na niebie słoneczka.

Badanamu Pop z wpadającymi w ucho przebojami

Badanamu_POLSAT JimJam (6)

Doskonałym sposobem na przyswajanie nowych słówek jest ich nauka poprzez… piosenki! W animacjach z cyklu „Badanamu Pop” do tańca i uczenia się porwą widzów krótkie, wpadające w ucho utwory.

 

Badanamu Nursery Rhyme z najpopularniejszymi angielskimi rymowankami

Badanamu_POLSAT JimJam (7)

W cyklu maluchy będą miały szansę poznać popularne angielskie rymowanki – ich treść zostanie zaprezentowana przez animację, co ułatwi oglądającym zrozumienie poszczególnych słów, rozszerzając w ten sposób ich słownik. Maluchy będą miały też szansę na poznanie podstawowych angielskich zwrotów.

Badanamu Talk z podstawowymi angielskimi słówkami i zwrotami

Kurs online - Jak zachęcić dziecko do nauki

Czy i jak motywować dzieci

Nie ma jednego powodu, dla którego dziecko nie chce się uczyć i dlatego nie ma jednej prostej recepty na zmotywowanie go do nauki. Na edukację trzeba spojrzeć szerzej, w kontekście całej rodziny. Zapnijcie pasy! Ten kurs to prawdziwa szybka rodzinna edukacyjna rewolucja!

Badanamu_POLSAT JimJam (5)

Maluchy nauczą się podstawowego słownictwa i zwrotów związanych z rodziną, żywnością czy zwierzętami. Materiały z serii „Badanamu Talk” podzielone zostały na trzy poziomy trudności, dzięki czemu dzieci w łatwy i przyjemny sposób zapoznają się z nowym słownictwem, a w kolejnych częściach będą je utrwalać.

 

Z okazji premiery serialu, mamy dla Was niespodziankę! Wraz z kanałem POLSAT JimJam, zapraszamy do Akademii Badanamu – czyli czterech wesołych lekcji jęz. angielskiego, które będą dostępne do pobrania wyłącznie na naszym portalu. Dzięki przygotowanym przez eksperta lekcjom, Wasze dzieciaki będą mogły się bawić do woli, poznając jednocześnie angielskie słówka, wymowę, alfabet oraz wpadające w ucho rymowanki.

Zapraszamy do lekcji nr 1  – TUTAJ pobierz lekcję w pdf do wydruku

Zapraszamy do lekcji nr 2TUTAJ pobierz lekcję w pdf do wydruku.

Zapraszamy do lekcji nr 3 – TUTAJ pobierze lekcję w pdf do wydruku

Zapraszamy do lekcji nr 4 – TUTAJ pobierze lekcję w pdf do wydruku

 

Serial „Badanamu” można oglądać na kanale POLSAT JimJam w czerwcu codziennie o godzinie 10:05 i 14:00 (po cztery odcinki).

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie