Wiosna dla najmłodszych w IMAX

• 15 maja 2014
W świecie bajek Disney′a. Poznaj bohaterów ujmujących animacji
Film: Afrykańska Przygoda 3D

Kiedy robi się cieplej, natura zaczyna budzić się do życia. Jednak nie tylko będąc w parku czy lesie, można poznać jej tajemnice. Doskonałym pomysłem na pokazanie przedszkolakom ciekawostek dotyczących przyrody są seanse w ramach Filmowego Świata Przedszkolaka. Najmłodsi nie tylko spędzą czas na zabawie, ale przede wszystkim będą mieli okazję poznać egzotyczny świat zwierząt.

Wyjątkowe projekcje w kinach IMAX są uniwersalnym sposobem na przekazanie dzieciom przydatnych informacji. Podczas pokazów Filmowego Świata Przedszkolaka dzieci oglądają jeden z czterech filmów zrealizowanych w technologii 3D. Dzięki trójwymiarowemu obrazowi i dźwiękowi doskonałej jakości, wszyscy najmłodsi będą mieli okazję przenieść się do świata zapierającej dech w piersiach przyrody. Młodzi widzowie wybiorą się między innymi w podróż Pod taflą oceanu, przeżyją Afrykańską przygodę oraz wyruszą na spotkanie z Dzikimi z natury. To jednak nie koniec atrakcji! Po filmie, przedszkolaki wezmą udział w licznych grach, zabawach i konkursach z nagrodami. Całą zabawę poprowadzą animatorzy.

Oferta Filmowego Świata Przedszkolaka skierowana jest do zorganizowanych grup przedszkolnych. Ceny biletów w ramach projektu są niższe niż w regularnej ofercie. Animacje dla dzieci są bezpłatne.
Partnerzy: Miesięcznik Pszczółka Maja, Bliżej Przedszkola

Pokazy w innych miastach

IMAX Kraków
10 kwietnia 2014
Przybij Rurkę. Muzyczne zabawy z Bum Bum Rurkami.
Film: Dzikie z natury 3D
15 maja 2014
Baśnie na warsztacie czyli spotkanie z trzema świnkami.

IMAX Łódź
10 kwietnia 2014
Szczęśliwe słonie i komiczne orangutany – czyli jak to naprawdę.
jest ze zwierzętami.
Film: Dzikie z natury 3D

15 maja 2014
Wieża BABEL – spotkanie z językami znanymi i nieznanymi.

IMAX Poznań
Tropikalna zabawa.

Egzotyczne przedszkole.
Film: Afrykańska przygoda 3D

12 czerwca 2014
Wycieczka na malowniczą wyspę.

IMAX Warszawa
10 kwietnia 2014
Spotkanie z Afryką: Afrykańskie bajki i zabawa w afrykańskich rytmach.
Film: Afrykańska przygoda 3D

15 maja 2014
Zwierzę to nie rzecz: Warsztaty z psami.
Film: Pod taflą Oceanu 3D

INFORMACJE O KINACH IMAX®
Kina IMAX funkcjonują w pięciu miastach: Warszawie, Krakowie, Katowicach, Poznaniu i Łodzi. Wszystkie IMAX-y poddane zostały procesowi cyfryzacji – specjalnej, opatentowanej przez IMAX® Corporation technologii projekcji cyfrowej z dwóch projektorów równocześnie, dostosowanej do wymogów gigantycznego ekranu IMAX®. W kinie wyświetlane są filmy dwuwymiarowe i trójwymiarowe. IMAX® jest synonimem innowacyjnej technologii kinowej, dzięki której emitowany obraz zamienia się w niezwykle realistyczny spektakl. Technologia IMAX® należy do najdoskonalszych systemów filmowych na świecie.
Więcej informacji na www.kinoimax.pl