Wincentiada 2016, Przemyśl

Przemyśl
📅 piątek 26.08.2016 do niedziela 28.08.2016
plakat Wincentiada Przemyśl
W programie m.in. Msza Święta oraz procesja z relikwiami patrona miasta Świętego Wincentego, jarmark, konkursy, zabawy dla dzieci i dorosłych oraz wiele innych atrakcji. Pierwszego dnia, na Zamku Kazimierzowskim odbędzie się spektakl muzyczny zatytułowany „Opera na wynos”. Zwieńczeniem dwóch kolejnych dni będą koncerty muzycznych gwiazd najwyższego formatu. 27 sierpnia w sobotę wystąpi Anna Wyszkoni wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, właścicielka czterech Platynowych i trzech Złotych Płyt. W niedzielę 28 sierpnia wystąpi zespół Oversoul oraz przemyślanin Krzysztof Iwaneczko zwycięzca VI edycji The Voice of Poland.

26, 27, 28 sierpnia

26 sierpnia (piątek), godz. 18.00

,,Opera na wynos. Koncert muzyki klasycznej z przymrużeniem oka” w wyk.

Leszka Solarskiego i Przemysława Winnickiego.

(Sala widowiskowa Zamku Kazimierzowskiego) – wstęp wolny.

27 sierpnia (sobota), godz. 20.00

Koncert Anny Wyszkoni – wokalistki, kompozytorki, autorki tekstów, właścicielka czterech Platynowych i trzech Złotych Płyt.

(Rynek Starego Miasta).

28 sierpnia (niedziela)
godz.19.00 –
Koncert zespołu „Oversoul”
godz. 20.00
– Koncert Krzysztofa Iwaneczko – przemyślanina, zwycięzcy VI edycji The Voice of Poland.
(Rynek Starego Miasta).

Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK