Wielki rodzinny piknik i gra miejska na Bielanach

📅 sobota 02.08.2014
Wielki rodzinny piknik i gra miejska na Bielanach

Po jednej stronie staje złowrogi dr Bazyli Liszek, legenda warszawskiego podziemia, a z drugiej strony Superbohater tego miasta, Kapitan Warszawa! Dr Bazyli Liszek mąci w mieście, wznieca niepokoje, porywa i ukrywa Syrenkę Warszawską, płoszy zwierzęta, poważnie utrudnia życie ludziom, a nawet zabiera drobne monety z fontann. W poszczególnych dzielnicach chce założyć swoje podziemne bazy i przejąć władzę nad miastem! Nie możemy na to pozwolić!

Wzywamy najdzielniejszych z dzielnych, wzywamy nowych Superbohaterów Warszawy
(rodziny warszawskie i grupy przyjaciół).

2 sierpnia Kapitan Warszawa zaprasza na Bielany. Wejdź do gry!

Zapraszamy też na wielki rodzinny piknik w godz. 11-16  przy  boisku Syrenka Park Olszyna, ul. Duracza/Gąbińska

Piknik AKTYWNA RODZINA to przede wszystkim dobra zabawa dla małych i dużych, a to dzięki atrakcjom pogrupowanym tematycznie w strefy:

• Aktywnie – sportowe atrakcje, pokazy, tory przeszkód, zajęcia dla małych i dużych
  • Kreatywnie – plastycznie, artystycznie, z wyobraźnią
  • Ekologicznie i zdrowo – zrób coś z niczego, dowiedz się jak segregować śmieci, żyj zdrowo
  • Kolorowo – malowanie buziek, balony, dmuchańce i inne piknikowe atrakcje
  • Edukacyjnie – warsztaty, pozaszkolne zajęcia dla dzieci, prezentacja placówek edukacyjnych
  • Domowo – odpoczynek, zakupy, ważne sprawy rodziny
  • Smacznie – bo i zjeść coś warto

W programie m.in.: karuzela dla młodszych i starszych, pyszna lemoniada Fresh Bike, gry i zabawy i wiele innych atrakcji.

Zaczyna się grą o tytuł Superbohatera Warszawy.
Będziemy w każdej dzielnicy!
2 sierpnia na Bielanach, start pikniku i gry o godzinie 11 przy Boisku Syrenka , Park Olszyna ul. Duracza / Gąbińska

Do gry konieczna rejestracja mailowa

Zapraszamy też na kolejne pikniki i gry rodzinne: 9 sierpnia – Praga Północ

Więcej o projekcie na: www.aktywnarodzina.com.pl

Projekt Aktywna Rodzina to seria 18 gier miejskich i pikników rodzinnych. Projekt jest finansowany ze środków miasta stołecznego Warszawy.