Weleda
Weleda Baby

Wielkanoc w Centrum Riviera – konkursy Fabryka Pisanek oraz Sekretne życie pisanek

Centrum Riviera
🗺 mapa
📅 poniedziałek 27.03.2023 do poniedziałek 03.04.2023
Fabryka Pisanek 2023 w Centrum Riviera rozpoczyna wielkanocną działalność!
Święta wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami, zatem warto już teraz poczuć ich atmosferę! A najprościej będzie to czynić korzystając z atrakcji, jakie przygotowało Centrum Riviera, a są to: kolejna edycja konkursu “Fabryka Pisanek” oraz konkurs „Sekretne życie pisanek”.

Fabryka Pisanek 2023

Zakończyło się przyjmowanie zgłoszeń do konkursu, wyłoniono 20 projektów, zatem wielkie zdobienie pisanek coraz bliżej! Kurczaczki, zajączki i inne wzory znajdą się na ogromnych styropianowych jajkach w ramach wydarzenia „Fabryka Pisanek 2023”. 29 marca dzieci z pomorskich szkół będą kreatywnie ozdabiać pisanki na terenie Centrum Riviera,  a potem przewidziane jest głosowanie  oraz pokonkursowa wystawa prac.

Nagrody zostaną przyznane 3 grupom uczniów: za pierwsze miejsce karta podarunkowa o wartości 10 tysięcy zł, a za drugie i trzecie miejsce karty podarunkowe o wartości kolejno 4 i 3 tysiące zł. Przewidziano również nagrody dodatkowe oraz wiele innych niespodzianek.

Harmonogram:

29.03. godz. 10-21 – zdobienie jajek przez uczniów 20 szkół z regionu 

30.03-1.04 – głosowanie na jajko publiczności – do urn w Rivierze i dodatkowo w internecie na dodatkową nagrodę – Ulubieniec Internautów

2.04 – finał – wyniki i rozdanie nagród przy współudziale Jury (Kamil Manduk – Dyrektor Centrum, Adam Arabski – Kierownik sekcji form rzeźbiarskich Szkoły plastycznej w Gdyni Orłowie oraz Pani Beata Nawrocka pełnomocnik Prezydenta Gdyni ds. rodziny), odbędzie się stacjonarnie w strefie przy fontannie o godzinie 15.

Riviera serdecznie zaprasza na wszystkie wydarzenia! Tymczasem zobaczcie, jakie cuda powstały w zeszłym roku:

Fabryka pisanek Fabryka pisanekFabryka pisanek

 

Sekretne życie pisanek

Ale to nie wszystkie atrakcje przygotowane przez Rivierę! Wystartował nowy konkurs pod tytułem “Sekretne życie pisanek”. 

Co należy zrobić, by wziąć udział w konkursie? To proste:
– stworzyć trójwymiarową makietę jajka,
– przedstawić scenkę czy historyjkę, która będzie inspirowana Waszym ulubionym serialem, piosenką, bohaterem – macie pełną dowolność,
– zrobić zdjęcie lub nagranie wideo prezentujące scenkę nawiązującą do nazwy konkursu – „Sekretne życie pisanek”,
– dodać zdjęcie lub wideo w komentarzu pod tym postem.
Dodatkowym plusem będzie umieszczenie zdjęcia na swoim profilu w mediach społecznościowych z oznaczeniem Centrum Riviera i hashtagiem: #SekretneZyciePisanek. Niech każdy z Was przyłączy się do wspólnej zabawy! Prace dzieci mogą być zgłaszane przez rodziców lub dorosłych opiekunów.

Nagrodzony zostanie najbardziej kreatywny i atrakcyjny projekt. Do wygrania jest karta podarunkowa Riviera o wartości aż 1000 zł! Zwycięzca będzie mógł odebrać swoją nagrodę podczas oficjalnego finału, który odbędzie się w Centrum Riviera w Gdyni, 2 kwietnia o godzinie 15.

Spróbujcie swoich sił i weźcie udział w konkursie! Macie czas do 30 marca, do końca dnia. Regulamin znajdziecie TUTAJ.
Powodzenia!

587 ocen
4.95
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent