Weleda

📅 środa 02.05.2012 do niedziela 06.05.2012
Wielka majOFFkowa wyżerka!

DANIA DLA DZIECI

Każdy rodzic dba o to, aby jego dziecko odżywiało się zdrowo, jadło frytki, schabowe, rosół i lody. Dlatego w oparciu o wyniki najnowszego raportu preferencji kulinarnych dzieci związanych z Off de BICZ, skomponowaliśmy nasze menu dla milusińskich, z następujących dań:

Danie 1: Śpiąca Królewna wg braci Grimm i Charlesa Perraulta
Teatr Stacja Szamocin / Sopocka Scena Off de BICZ
Spektakl dofinansowany ze stypendium twórczego Urzędu Miasta Sopotu.

Pół godzinki dla słoninki utnie sobie Śpiąca Królewna, a my wybierzemy księcia! Aby nie stracić energii, dostarczymy trochę cukru w postaci wy-rafinowanych lalek, przepisu Grażyny Rigall. Mistrzowski pokaz kulinarny zaprezentują Luba Zarembińska i Piotr Srebrowski. Danie proporcjonalne do apetytu wszystkich niejadków, rozbudzi najbardziej wybrednego smakosza małych form teatralnych!
"Lalkowa bajka o królewnie, która doczekała się swojego królewicza, ma niepowtarzalny urok. Zarówno mali, jak i duzi widzowie potrafią to docenić. A nad morałem, dlaczego piękna królewna związała się z głupim Jasiem, warto się zastanowić nieco dłużej"
Łukasz Rudziński, portal trójmiasto.pl
"Teatr Luby Zarembińskiej to więcej niż teatr lalkowy. „Śpiąca królewna" jest ciekawą, rodzinną propozycją w trójmiejskim repertuarze."
Martyna Adamczak, portal portkultury.pl
Data: 2, 3, 4 maja (środa, czwartek, piątek), godz. 12.00

Danie 2: BAJKOGRANIE
Laboratorium Pieśni

Lekkostrawny spektakl, bogaty w składniki odżywcze, które pozytywnie wpływają na kreatywne myślenie, rozwój wyobraźni, a to rozbudza twórczy potencjał, jakże ważny dla młodego organizmu! W imieniu kiszek, marsza zagrają Alina Jurczyszyn i Michał Zeltman. Przed użyciem wygłusz mieszkanie i ostrzeż sąsiadów, gdyż nadmierne uczestnictwo w spektaklu grozi niepohamowanymi działaniami twórczymi (śpiewaniem, tańczeniem, graniem na instrumentach, improwizacjami teatralnymi, recytowaniem).
"To, co wyróżnia ten spektakl spośród wielu innych kameralnych produkcji dla małych widzów, to przede wszystkim poziom wykonania i osobowość obojga realizatorów. Natomiast główna myśl przedstawienia, że w każdym w nas tkwi artysta, warta jest wizyty w Sopockiej Scenie Off de BICZ. I to niejeden raz."
Łukasz Rudziński, portal trójmiasto.pl
Data: 5, 6 maja (sobota, niedziela), godz. 12.00

BILETY: 10/15zł; 20/30zł

REZERWACJE / KASA TEATRU: tel. w godz. 10.00 – 17.00: 58 555 22 34, 603-332-390, 609-690-038