Wesołe zabawy dla przedszkolaków z piosenką Boomeranga!

sobota 05.12.2020 do niedziela 13.12.2020

Wesołe zabawy dla przedszkolaków z piosenką Boomeranga!

W ramach „Placu Zabaw Boomeranga” stacja przygotowała wyjątkową rozrywkę dla milusińskich i ich opiekunów! Najmłodsi widzowie mogą dołączyć do śpiewającego i tańczącego Boomisia. Udostępniamy darmowe scenariusze do zabawy, które można wykorzystać w domu lub przedszkolu!

Boomerang ma dla dzieciaków wyjątkową frajdę! Emisja specjalnego cyklu „Plac Zabaw Boomeranga” połączona jest z tańcem i śpiewem! „Zaśpiewaj z Boomisiem” to utwór wykonywany przez uroczego brązowego pieska z dużymi oczkami. Dzięki oryginalnym ruchom tanecznym, rytmicznej melodii oraz prostym tekstom, każdy maluch może razem z Boomisiem oddać się pełnemu szaleństwu!

Doskonałym dodatkiem do zabawy będzie podjęcie aktywności na podstawie specjalnego scenariusza zabaw, który został przedstawiony w dwóch wariantach, do zrealizowania w domu oraz w przedszkolu, zaś skonstruowany jest w taki sposób, by w pełni zaangażować dziecko i towarzyszącą mu osobę dorosłą. Najmłodsi mogą spodziewać się takich ćwiczeń jak wyskoki, skłony, przysiady czy wymachy rękami i nogami, a wszystko to w rytmie wesołej piosenki z Boomisiem.

Zatańcz i zaśpiewaj z Boomisiem!

Piosenka dostępna jest na oficjalnym kanale YouTube marki oraz emitowana na antenie Boomeranga. Zapraszamy do obejrzenia i wspólnej zabawy!

Rozrywka z wesołymi bohaterami Boomeranga!

Cykl „Plac Zabaw Boomeranga” dostarcza rozrywki na okrągło, a wdzięczna maskotka kanału umili widzom czas w przerwie między emisją ulubionych seriali. W ramach programu można śledzić losy wielu wesołych zwierzaków z takich produkcji, jak: „Agent Binky: Pets of the Universe”, „Pat i świat”, „Mocny Mike” czy „Królewska Straż”! Nowością w paśmie pełnym zabawy będzie również premiera wyjątkowego serialu „Alice i Lewis”, który opowiada przygody małej dziewczynki, odkrywającą tajemniczą Krainę Czarów!

Emisja „Placu Zabaw Boomeranga” codziennie o 17:00 na antenie Boomeranga.

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Wiosenne kurtki 5.10.15

ZOBACZ TAKŻE:bajkafilmypolecamy