Weekendowe warsztaty w Se-Ma-For Muzeum Animacji

Łódź, ul. Targowa 1/3 mapa

sobota 13.08.2016 do niedziela 14.08.2016

sma zawody strzeleckie

Se-Ma-For Muzeum Animacji jak co tydzień zaprasza na weekend pełen warsztatów! Mali widzowie będą mogli m.in. stworzyć kuszę z klocków, udać sie na wakacyjną przygodę oraz zaaranżować bitwę wojenną .
Do zobaczenia w Se-Ma-Forze!

1) ZAWODY STRZELECKIE
13.08.2016, godz. 11:00

Uczestnicy wcielą się w konstruktorów i stworzą kuszę klocek po klocku. Kolejnym etapem będzie programowanie powstałych konstrukcji i udział w konkursie strzeleckim.

CEL DYDAKTYCZNY:
Klub małego konstruktora to połączenie informatyki, budowania robotów i świetnej zabawy. Celem zajęć jest pokazanie, że robotyka może być przygodą, pasją, a w przyszłości zawodem z perspektywami. Nie trzeba mieć żadnym specjalnych zdolności wystarczy ciekawość świata i chęć spróbowania czegoś nowego.

ILOŚĆ OSÓB W GRUPIE – max. 18 os.
WIEK: 7 – 13 lat
CENA: 40 zł
CZAS TRWANIA ZAJĘĆ: 2 godz.
—————————————————————
2) WAKACYJNA PRZYGODA
13.08.2016, godz. 13:00

sma wielka przygodaWszystkich odważnych i ciekawych wielkiego świata zapraszamy do Semafora! Wakacje to nie tylko czas wolny od szkoły i zabawy na podwórku, ale to także wielkie podróże, zwiedzanie ciekawych zakątków świata i przede wszystkich niezapomniane przygody! Już teraz możecie zapisać się na nasze warsztaty filmowe, podczas których nakręcisz swój własny film o tajemniczym miejscu, do którego chcielibyście się wybrać! Za pomocą techniki wycinankowej stworzymy własne rekwizyty, bohaterów i elementy scenografii. Dzięki zabawie w bardzo łatwy i przyjemny sposób wcielicie si w rol animatorów, zaś filmy zostaną wysłane do Was na pamiątkę. Kto wie, być może uda Wam się zachęcić innych do wyruszenia na wielką wyprawę Waszych marzeń!

WIEK UCZESTNIKÓW: 7 – 12 lat
CENA: 25 zł/os.
CZAS TRWANIA: 1,5 godz.
———————————————————————
3) ŻOŁNIERZYKI NA POLIGONIE
14.08.2016, godz. 12:00

sma żołnierzyki na poligonieCzołgi, armaty, piasek oraz liczna brygada żołnierzy czeka na wieloplanie w Se-ma-for Muzeum Animacji! Zaaranżujemy bitwy wojenne oraz rozwiążemy konflikty. Odpowiednia strategia doprowadzi nas do celu! Zaznaczymy pole bitwy na mapach, a wszystko to nakręcimy klatka po klatce. Przyjdźcie, a zobaczycie jak w magiczny sposób tworzy się animowany obraz! Przedstawcie swoją wizję świata w filmie, którego głównymi bohaterami będą miniaturowe ludziki. Stwórzcie własną historię, która zachwyci Was oraz znajomych. Po warsztacie nastąpi premiera filmów w kinie na dużym ekranie.

CEL DYDAKTYCZNY: Pogłębienie umiejętności manualnych. Rozwój wyobraźni przestrzennej oraz kreatywnego myślenia. Poszerzenie wiedzy z zakresu animacji lalkowej.

WIEK UCZESTNIKÓW: 10 – 16 lat
CENA: 25 zł/os.
CENA DLA RODZEŃSTW: 20 zł/os.
CZAS TRWANIA: 1,5 godz.
————————————————————
4) KLOCKOLANDIA
14.08.2016, godz. 14:00

sma klockolandiaKlockolandia w Se-ma-forze to tajemnicza kraina, którą sami możecie zbudować. Większość z Was pewnie myśli, że budowanie z klocków przeznaczone jest tylko dla chłopców! Jednak jest to nieprawda! Każdy uczestnik naszego warsztatu będzie mógł zbudować własne budowle, stworzyć bohaterów, by móc później zaanimować ich na planie zdjęciowym. Elementami filmowej scenografii będą oczywiście klocki wszelkiego kalibru. Mało tego, wszystko co będziecie budować, krok po kroku (czyli klatka po klatce) uwiecznicie na swoim filmie animowanym. Jeśli chcielibyście przedstawić swoje klockowe umiejętności, wpadajcie do naszej Klockolandii. Stwórzcie własną historię filmową z klocków. Zbudujcie obraz od podstaw klocek po klocku. Przyjdźcie, a zobaczycie jak w magiczny sposób tworzy się animowany obraz! Przedstawcie swoją wizję świata w filmie, którego głównymi bohaterami będą miniaturowe ludziki. Bajkowy świat klocków czeka na Was! Stwórzcie własną historię, która zachwyci wszystkich. Po warsztacie nastąpi premiera filmów w kinie na dużym ekranie.

WIEK UCZESTNIKÓW: 7 – 12 lat
CENA: 25 zł/os.
CZAS TRWANIA: 1,5 godz.

***

Rezerwacje na wszystkie zajęcia telefoniczne oraz mailowe:
Tel.: (42) 682-26-01
muzeum@se-ma-for.com

http://parauszek.com/

Se-Ma-For na Facebooku

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Weekendowe warsztaty w Se-Ma-For Muzeum Animacji

Se-Ma-For Muzeum Animacji

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KONTAKT I REZERWACJE:

tel. + 48 42 682 26 01
muzeum@se-ma-for.com
Nowe multimedialne i wykorzystujące nowoczesne technologie muzeum ma szansę stać się najciekawszym muzeum w Łodzi. Wystawa zostanie tak przystosowana, aby widz mógł jak …

Więcej

Adres:

ul. Sienkiewicza 100
Łódź


Kontakt:

+ 48 42 682 26 01
muzeum@se-ma-for.com
http://www.se-ma-for.com
facebook

ZOBACZ TAKŻE:filmwakacjewarsztaty
Weekendowe warsztaty w Se-Ma-For Muzeum Animacji