Weekendowa promocja zapisów na półkolonie!

📅 piątek 20.12.2013 do niedziela 22.12.2013
Weekendowa promocja zapisów na półkolonie!

W celu zgłoszenia dziecka na półkolonie należy wypełnić formularz rekrutacyjny w zakładce rekrutacja (w formie realizacji wybrać – ferie zimowe).

Po otrzymaniu formularza, skontaktujemy się z Państwem w celu potwierdzenia zgłoszenia i uzupełnienia informacji. Więcej szczegółów na stronie www.uniwersytetrozwoju.pl i pod numerem 695 665 195.

PÓŁKOLONIE ZIMOWE 2014

Za oknami coraz chłodniej i dużymi krokami zbliża się okres ferii zimowych… Jeśli zastanawiacie się co zrobić, aby dzieci nie nudziły się w domach – mamy dla Was idealne rozwiązanie – zapraszamy na wyjątkowe półkolonie, na których dzieci aktywnie wypoczną, będą się świetnie bawić a przy okazji rozwiną swoje umiejętności i zdobędą praktyczną wiedzę! Zapraszamy dzieci w wieku od 5 do 13 lat.

,,Wyprawa w głąb Antarktydy" – ferie z Eksperymentami i Doświadczeniami
Znany badacz polarny poszukuje ochotników do wyprawy na biegun południowy. Im więcej osób zgłosi sie do pomocy, tym pewniejsze powodzenie misji. Dzięki dostępowi do unikalnych zdjęć satelitarnych, dostrzegliśmy, że coś nietypowego znajduje się w zachodnim rejonie Antarktydy. Zadaniem uczestników będzie wyruszenie w zagadkowy region Antarktydy i rozwikłanie pradawnej tajemnicy.

,,Misja ratunkowa′′ – ferie z Robotami LEGO
Miasto leżące u podnóża Himalajów zostało całkowicie zasypane przez ogromną lawinę śniezną. Co gorsza, silne opady śniegu nie ustają! Pomóc mogą jedynie specjalnie stworzone roboty, gdyż zwykłe pługi śnieżne i ludzie z łopatami nie są w stanie odśnieżyć miasta. Zadaniem uczestników będzie wyruszyć z misją ratunkową, zaprojektować odpowiednie roboty i ocalić mieszkańców.