Dodaj swoje wydarzenia, zajęcia, atrakcje +
Weleda
Weleda Baby

Weekend pełen wrażeń w Loopy’s World Wrocław

📅 środa 12.09.2012 do niedziela 23.09.2012
Weekend pełen wrażeń w Loopy’s World Wrocław

25 i 26 sierpnia w Loopy′s World odbyły się minitargi oraz pokaz mody jesiennej dla dzieci. Pierwszy dzień minął pod znakiem edukacji i zabawy. Najmłodsi mogli wziąć udział w warsztatach językowych zorganizowanych przez przedstawicieli obecnych podczas eventu szkół Bernatt oraz Lingua Land. Rodzice mogli skorzystać z okazji i zapisać swoje pociechy na różnego rodzaju zajęcia pozalekcyjne, m.in. lekcje pływania organizowane przez wrocławską szkołę pływacką ′Foka′ lub kursy edukacyjne prowadzone przez Centrum Rozwoju Dziecka BEREK. Wśród wystawców gościli również: maybebaby.pl, Malownia, Health Body oraz Mammel. Każdy partner tych targów zorganizował zajęcia i konkursy, w których dzieci mogły wygrać mnóstwo nagród, m.in. kursy języków obcych, pluszaki i inne drobne upominki. Dzieciom nie brakowało rozrywek. Roześmiane, z pomalowanymi buziami, korzystały z atrakcji centrum.

Punktem kulminacyjnym drugiego dnia eventu, a zarazem całych targów, był pokaz mody jesiennej z udziałem młodszych i starszych dzieci. Ubrania i obuwie pochodziły z najnowszych kolekcji marek 5 10 15 i Bartek. Zarówno chłopcy jak i dziewczynki poważnie podeszli do powierzonego im zadania i z uśmiechem na twarzy prezentowali na sobie szkolne stylizacje. W pokazie dzieciakom pomagała obecność zwierzaków parku Loopy′s World: misia polarnego Eddy oraz gepardzicy Lizzy, które razem z dziećmi przechadzały się po wybiegu. Nieśmiałe maluchy trzymając zwierzaki za rękę czuły się swobodniej i pewnie poruszały się wzdłuż widowni, na której zasiadali ich rodzice i zaproszeni goście. Po pokazie dzieci dostały zasłużone lody. Mogły też całkowicie oddać się zabawie.

Pierwsza edycja targów „Powrót do szkoły" upłynęła w atmosferze radości i miło spędzonego czasu. W ciągu dwóch dni rodzice mogli zaczerpnąć wielu ciekawych informacji oraz zapoznać się z ofertą dodatkowych zajęć proponowaną przez zgromadzonych partnerów. Dzieci tymczasem mogły w przyjaznej atmosferze, aktywnie spędzić czas na beztroskiej zabawie na zjeżdżalniach i trampolinach.

Więcej na www.loopysworld.pl

O FIRMIE:

Loopy′s World to firma, która narodziła się w Szwecji. Mamy wieloletnie doświadczenie w budowaniu przyjaznych centrów rodzinnej rozrywki, które chcemy wykorzystać dziś w Polsce. Właściciele Loopy′s World wierzą, że dzieci są naszym największym dobrem i mają nadzieję, że to właśnie w Loopy′s znajdą cudowną zabawę i piękne wspomnienia.

Naszym głównym celem jest zapewnienie całym rodzinom doskonałej i bezpiecznej zabawy. Nasze obiekty są nowoczesne i zaprojektowane zgodnie z najlepszymi światowymi standardami. Dzięki temu, gdy przekraczasz próg Loopy′s World możesz oderwać się od zmartwień i zrelaksować się wspólnie ze swoim dzieckiem. Dokładamy wszelkich starań, by Wasze dziecko było uśmiechnięte, radosne i szczęśliwe. Ten cel pragniemy osiągnąć nie tylko dzięki zabawie, ale również współpracując z szeregiem organizacji, zajmujących się prawami dzieci i działającymi na ich rzecz.

Naturalnie, nie zapominamy także o Was, kochani rodzice! Dorośli też znajdą u nas mnóstwo atrakcji – możecie odprężyć się przy aromatycznej kawie, popracować przy laptopie, korzystając z bezpłatnego dostępu do internetu (Wi-Fi), albo dołączyć do maluchów i … pobawić się jak dzieci!