Warsztaty wokalne i nagrania studyjne – Walentynki 2019

Piwnica Artystyczna Nutka Cafe ul. Obozowa 82A, Warszawa mapa

niedziela 10.02.2019 do niedziela 24.02.2019

299

Warsztaty wokalne i nagrania studyjne - Walentynki 2019

Warsztaty wokalne w Warszawie – tematyczne: „Walentynki 2019”

Zajęcia połączone z nagraniami studyjnymi odbędą się w niedzielę 10 lutego 2019 r.

Zgłoszenia tylko do 08.02.2019Ilość miejsc ograniczona do 6 uczestników, decyduje kolejność zgłoszeń.

====>>>> Zostały jeszcze 2 miejsca <<<<====

Warsztaty skierowane są do osób pragnących w profesjonalny sposób nagrać piosenkę dla ukochanej osoby. Dodatkowo na wstępie nagrania osobiście można zadedykować piosenkę – żonie, mężowi, dziewczynie, chłopakowi, mamie, tacie, itd.

Pierwszy etap warsztatów odbędzie się w niedzielę 10 lutego 2019 r. w godz. 12.00-16.00 w Piwnicy Artystycznej Nutka Cafe w Warszawie ul. Obozowa 82A (Kawiarnia Nutka Cafe). Tego dnia będziemy pracować nad wybranymi do nagrania piosenkami: dopasowywać tonację, pracować nad poprawnością dykcyjną i intonacyjną oraz nad interpretacją. Ta część zajęć będzie grupowa. W tym czasie będzie można korzystać z 3 sal prób. Ostatecznie przygotowywać do nagrania będziemy tylko jedną piosenkę.

W dniach od 11 do 17 lutego 2019 r. odbędzie się drugi indywidualny etap warsztatów – wybranego dnia będzie można umawiać się na nagranie studyjne, które od razu po zakończeniu masteringu zostanie przekazane na CD i wysłane mailem w dniu nagrania.

Zaplanowany jest też trzeci etap warsztatów, dla chętnych, mianowicie uczestnictwo w koncercie walentynkowym w Nutka Cafe, zaplanowanym na niedzielę 24 lutego 2019 r. o godz. 14.30.

Uwaga! Warsztaty tematyczne połączone ze studyjnym nagraniem nie są proponowane wokalistom początkującym. Podstawowe informacje i ćwiczenia techniczne w trakcie tych zajęć są pomijane. Ćwiczenia dykcji i wokalu – ograniczone do minimum (rozgrzewka). Warsztaty opierają się na pracy nad konkretnymi ujętymi w temacie warsztatów piosenkami. Zaproszenie do udziału w warsztatach tych kierowane jest do osób, które już wcześniej uczestniczyły w warsztatach wokalnych dla początkujących, jak również wokalistów, którzy uczęszczają lub uczęszczali na lekcje śpiewu.

Dolna granica wieku uczestników – 12 lat, górnej granicy nie ma.

Całkowity koszt zajęć 299 zł

UWAGA!!! Dla osób, które wyślą zgłoszenie przed 03.02.2019 r.specjalna cena 199 zł

Ilość miejsc ograniczona do 6 uczestników, decyduje kolejność zgłoszeń.

UCZESTNICY OTRZYMUJĄ:
– plik MP3 lub płytę CD z nagraniem własnej piosenki;- poczęstunek, kawę i herbatę bez ograniczeń;
– możliwość wzięcia udziału w koncercie walentynkowym, na który można zaprosić swoich najbliższych.

UCZESTNICY NA ZAJĘCIA PRZYGOTOWUJĄ:
– propozycję 2 piosenek o miłości;
– wydrukowane teksty w 2 egzemplarzach;
– podkłady muzyczne – jeśli inne niż proponowane w spisie;PODKŁADY MUZYCZNE

Uczestnicy zajęć otrzymają bezpłatnie w celach szkoleniowych10 podkładów muzycznych dowolnie wybranych z naszego spisu.

Do wyboru jest ponad 3000 tytułów, spis znajduje się na stronie internetowej serwisu dla wokalistów ŚPIEWAJMY. http://www.spiewajmy.waw.pl/karaoke.html

ZGŁOSZENIA

Rezerwując miejsce, należy przesłać wypełnioną kartę zgłoszenia na adres: spiewajmy@akcja.pltu do pobrania: KARTA ZGŁOSZENIA (doc.) http://www.spiewajmy.waw.pl/karta_zgloszenia_WALENTYNKI.doc tu do pobrania: KARTA ZGŁOSZENIA (pdf.)

http://www.spiewajmy.waw.pl/karta_zgloszenia_WALENTYNKI.pdf

UWAGA!!! – decyduje kolejność zgłoszeń.

Termin nadsyłania zgłoszeń do 08.02.2019 r.

Uczestnicy po przesłaniu karty zgłoszenia otrzymają zaproszenie do wzięcia udziału w zajęciach oraz numer konta, na który powinni wpłacić ustaloną kwotę. Opłatę za uczestnictwo należy przesłać na konto najpóźniej na drugi dzień po otrzymaniu zaproszenia inaczej zgłoszenie będzie anulowane. W miarę możliwości na e-mail organizatora należy przesłać skan dowodu wpłaty bądź elektroniczne potwierdzenie wykonania przelewu, wystarczy też tylko informacja że opłata została zrobiona.Otrzymanie wpłaty lub anulowanie zgłoszenia będzie przez organizatora potwierdzone e-mailem. Wpłat należy dokonywać wyłącznie na konto wskazane w zaproszeniu.

Nie ma możliwości zapłaty gotówką w dniu zajęć.Po zamknięciu listy uczestników w dniu określonym jako ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń nie będzie możliwości zrezygnowania z kursu i zwrotu wpłaconych pieniędzy, chyba, że powstanie lista rezerwowa z osób, które zbyt późno wyślą karty zgłoszenia i uda się w miejsce osoby rezygnującej znaleźć nowego uczestnika.Istnieje możliwość wystawienia faktury, jeśli np. dom kultury lub szkoła chciałyby sponsorować zajęcia dla swoich podopiecznych. W sprawie faktury należy informować podczas zapisu.

kontakt: Damian Czarnecki tel. +48 606 607 826e-mail:spiewajmy@akcja.pl

strona: www.warsztaty-wokalne.pl, www.spiewajmy.waw.pl

Uwaga!!! Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania warsztatów z przyczyn niezależnych od organizatora, jednocześnie zobowiązuje się powiadomić o tym fakcie uczestników najpóźniej na 3 dni przed planowanym terminem zajęć oraz dokona zwrotu wniesionych przez uczestników opłat za warsztaty w terminie do 7 dni od zaistniałego zdarzenia.

http://www.spiewajmy.waw.pl/walentynki_2019.html

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
szkoła muzyczna, zajęcia gordonowskie, nauka śpiewu i gry na instrumentach.

Kawiarnia dla dzieci Nutka Café oraz Klub Edukacji Muzycznej DO-RE-MI-FA

Zapraszamy do Klubu Edukacji Muzycznej "DO-RE-MI-FA. Muzyka i ja". W ciepłej, rodzinnej atmosferze umuzykalniamy maluszki – już od 6. miesiąca życia. Dla nieco większych dzieci proponujemy zajęcia popołudniowe w przedszkolu muzycznym orazindywidualne lekcje gry na instrumentach (fortepian, …

Więcej

Adres:

Warszawa Wola,
ul. Obozowa 82A,


Kontakt:

600 068 808; 606 607 826
info@nutkacafe.pl
http://www.nutkacafe.pl

Zobacz także