Warsztaty wokalne dla Dzieci w Lublinie

czwartek 04.11.2010 do piątek 05.11.2010

Serdecznie zapraszamy nauczycieli i gimnazjalistów biorących udział w Wojewódzkim Konkursie Piosenki „Jesienne Nutki 2010” na warsztaty wokalne.

Warsztaty odbędą się 5 listopada 2010r. o godzinie 11.00 w MDK "Pod Akacją" (ul. B. Chrobrego 18 w Lublinie).

Warsztaty poprowadzi Bartek Caboń – wokalista, certyfikowany nauczyciel śpiewu Speech Level Singing (amerykańska metoda śpiewu opracowana przez Setha Riggsa – ważniejsze od kontroli oddechu jest domknięcie strun głosowych), absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Estradowej UMCS w Lublinie, współpracuje z najlepszymi nauczycielami śpiewu na świecie, prowadzi pierwsze profesjonalne studio wokalne "VOICE AND MORE" w Lublinie.

Cele warsztatów:

1. Przedstawienie nowoczesnej pracy nad głosem opartej na klasycznych zasadach włoskiej szkoły belcanto użytych w różnych stylach i z osobami na różnym poziomie wokalnym.
2. Przedstawienie podstawowych tendencji i praca nad głosami uczestników.

Prowadzącemu warsztaty zależy bardzo na uczniach i nauczycielach, ponieważ poruszane będą ważne tematy dotyczące nauki śpiewu, który dzisiaj nie jest już tylko intuicją i operowaniem abstrakcyjnymi formami, ale nauką, która ciągle się rozwija i jest uprawiana oraz udoskonalana przez trenerów.

ELIMINACJE do konkursu odbędą się:
4 listopada 2010r. – SZKOŁY PODSTAWOWE:

– 10.00 – zespoły, szkoły podstawowe
– 11.30 – soliści – klasy I-III
– 15.00 – soliści – klasy IV-VI
5 listopada 2010r. – GIMNAZJA:
– 10.00 – zespoły, gimnazja
– 11.00 – 12.30 – WARSZTATY WOKALNE z p. Bartkiem Caboniem (metoda SPEECH LEVEL SINGING)
– 13.00 – soliści, gimnazja

Główne nagrody dla laureatów konkursu – Złote, Srebrne i Brązowe Kasztany ufundował Lubelski Kurator Oświaty, natomiast Nagrodę Specjalną wartości 1000 PLN w formie lekcji w studiu wokalnym ufunduje Bartek Caboń.

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Młodzieżowy Dom Kultury Pod Akacją w Lublinie

Młodzieżowy Dom Kultury Pod Akacją

Od 1970r. siedzibą Młodzieżowego Domu Kultury „Pod Akacją” w Lublinie jest zabytkowa kamienica z drugiej połowy XVII wieku, pieczołowicie odrestaurowana, o ciekawym wystroju wnętrz oraz niepowtarzalnym klimacie. Budynek usytuowany jest przy ul. Grodzkiej tj. przy głównej …

Więcej

Adres:

ul. Grodzka 11
20-112 Lublin


Kontakt:

81 53 227 40
poczta@mdk.lublin.eu
http://www.mdk.lublin.pl