Warsztaty Wokalne dla dzieci i młodzieży w Klubie Edukacji Muzycznej

📅 sobota 09.03.2019 do sobota 23.03.2019
🎫 600zł
Warsztaty Wokalne dla dzieci i młodzieży w Klubie Edukacji Muzycznej

Twoje dziecko marzy o śpiewaniu? Twój nastolatek rozgląda się za nową pasją? Zapraszamy do udziału w wiosennej edycji warsztatów wokalnych dla dzieci i młodzieży (10-14 lat). Zajęcia będą się odbywać w soboty od 15 do 17. Pierwsze, bezpłatne spotkanie pokazowe już 9 marca. Przypominamy o zapisach: info@nutkacafe.pl, tel. 692 925 550.  Miejsce zajęć: Klub Edukacji Muzycznej ul. Obozowa 82A, Warszawa.

Szczegóły: http://www.spiewajmy.waw.pl/cotygodniowe_dzieci.html

W semestrze „Wiosna 2019” zajęcia odbywać się będą w soboty w godz. 15.00-17.00

Tematem przewodnim warsztatów będzie przygotowanie Koncertu Bajkowego, podczas którego chętni uczestnicy będą mogli się zaprezentować w piosence śpiewanej w czasie wyświetlanego na dużym ekranie teledysku z ulubionej bajki.

Na zajęciach uczestnicy pracują nad emisją głosu i dykcją ale przede wszystkim uczą się śpiewu.
Dzięki warsztatom każdy ma szansę odkryć swój potencjał wokalny, zyskać poczucie własnej wartości nabrać odwagi nie tylko scenicznej i wybić się z tłumu, przygotować się do udziału w festiwalu piosenki, lub występu w szkole, zrealizować swoje pierwsze studyjne nagranie piosenki. To również okazja do spotkań dla osób o podobnych zainteresowaniach – kochających śpiewanie. W trakcie zajęć i poza nimi wspieramy się, doradzamy, kibicujemy sobie nawzajem, a po nich tęsknimy do kolejnego spotkania. Zawiązują się przyjaźnie na długie lata.

Na kolejnych 13 spotkaniach uczestnicy zapoznając się ze sztuką wokalną, będą mieli możliwość korzystania ze sprzętu estradowego i profesjonalnych podkładów muzycznych. W części teoretycznej spotkań poruszane będą zagadnienia bezpośrednio związane z wokalistyką (dobór repertuaru, poszukiwanie właściwej interpretacji, uwagi na temat wizerunku scenicznego, jak radzić sobie z tremą, higiena aparatu głosowego itp.).

Zajęcia będą prowadzone przez doświadczonych pedagogów: Wiolettę Pruską i Damiana Czarneckiego.

Szkolenie zakończymy uroczystym Koncertem Bajkowym w niedzielę 09.06.2019 r.

Wszyscy uczestnicy koncertu zostaną zaproszeni do wzięcia udziału w sesji nagraniowej, w wyniku której otrzymają pamiątkową płytę CD z nagraniami wszystkich uczestników zajęć.

Warsztatowicze między spotkaniami mają również możliwość korzystania nieodpłatnie z sali prób wyposażonej w nagłośnienie estradowe.

Ilość miejsc ograniczona od 6 do 12 osób w grupie – decyduje kolejność zgłoszeń.

ZAPISY:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres: spiewajmy@akcja.pl a powinny zawierać: imię i nazwisko uczestnika, telefon i adres mailowy do rodzica (opiekuna)

OPŁATY: Opłata za cały semestr „Wiosna 2019” wynosi 600 zł.

Opłata obejmuje:

• 13 spotkań 2 godzinnych grupowych (pierwsze bezpłatne);
  • 1 spotkanie indywidualne 30-minutowe;
  • 60 minutową profesjonalną sesję nagraniową, podczas której uda się zarejestrować jedną piosenkę. Uczestnicy otrzymają m.in. swoje nagrania na wspólnym CD;
  • nieodpłatne (ograniczone jedynie grafikiem i wcześniejszymi zapisami) korzystanie z 3 sal prób wyposażonych w sprzęt estradowy;
  • podkłady muzyczne;
  • udział w koncercie finałowym warsztatów (dla chętnych);
  • profesjonalną sesję fotograficzną podczas koncertu finałowego

Opłaty, ryczałtowo za cały kurs, przyjmowane są gotówką na drugim spotkaniu 16.03.2019 r.

Spotkanie pierwsze – pokazowe, jest bezpłatne. W przypadku rezygnacji w trakcie trwania kursu opłata nie będzie zwracana.

Planowo odwołane są zajęcia 20.04.2019 r. i 04.05.2019 r.

Pierwsze spotkanie zaplanowane na 09.03.2019 r. jest spotkaniem pokazowym – bezpłatnym, na które można przyjść po wcześniejszym przesłaniu zgłoszenia. Po pierwszym spotkaniu uczestnicy podejmują decyzję czy taka forma zajęć im odpowiada i zapisują się na stałą listę. Opłaty za cały semestr z góry przyjmowane są gotówką na drugim spotkaniu lub przelewem jeśli zainteresowana osoba z różnych powodów nie może uczestniczyć w drugim spotkaniu.

Jeśli ktoś zechce dołączyć do grupy w trakcie trwania semestru – o ile będzie miejsce w grupie może to zrobić – koszt uczestnictwa wyniesie równowartość pozostałych do końca zajęć.

Ważne!!! W przypadku nieobecności na zajęciach opłata nie jest zwracana.

Istnieje również możliwość nieregularnego udziału w zajęciach – o ile będą wolne miejsca. W takim przypadku koszt uczestnictwa płatny każdorazowo po zajęciach wynosi 60 zł od osoby. Z tej formy mogą skorzystać również osoby pragnące zorientować się, czy zajęcia spełniają ich oczekiwania. W takim przypadku konieczne jest również wcześniejsze zgłoszenie e-mailem. W cenie wejścia nie są uwzględnione koszty sesji nagraniowej. Osoba uczęszczająca niesystematycznie, chcąca skorzystać z sesji pokoncertowej będzie musiała za nagranie dodatkowo zapłacić.

Bardzo proszę zainteresowane osoby o zgłoszenia e-mailem, dodatkowe informacje można uzyskać telefonicznie pod numerem +48 606 607 826.

Zajęcia przeznaczone są przede wszystkim dla początkujących wokalistów, dolna granica wieku to 10 lat górna granica to 14 lat. Starszą młodzież i dorosłych zapraszamy do udziału innym projekcie, w Cotygodniowych Warsztatach Wokalnych dla młodzieży i dorosłych http://www.spiewajmy.waw.pl/cotygodniowe.html

Dla dzieci od 6 roku życia, młodzieży i dorosłych oferujemy niezależnie indywidualne lekcje śpiewu estradowego. O szczegółach można przeczytać tu: http://www.spiew.warszawa.pl

koncerty_nutka_czerwiec_0004