warsztaty rodzinne w Muzeum Historycznym Miasta Gdańśka

warsztaty rodzinne w Muzeum Historycznym Miasta Gdańśka

28 stycznia 2012 roku

o godz. 10.00 w Dworze Artusa

Tym razem uczestnicy odbędą podróż w poszukiwaniu skarbów Dworu Artusa. Dowiedzą się, gdzie schował się psotnik i zawadiaka Dyl Sowizdrzał, ile kafli jest na Wielkim Piecu oraz kim jest rycerz walczący ze smokiem. Pomogą im w tym liczne wskazówki, podpowiedzi oraz zadania, które będą musieli rozwiązać.

SOWOTY to cykliczne spotkania rodziców i dzieci organizowane przez Muzeum Historyczne Miasta Gdańska w ramach Programu Edukacji Muzealnej SOWA. Spotkania mają na celu prezentowanie wnętrz muzealnych w sposób atrakcyjny zarówno dla rodziców, jaki i dzieci. Ta z pozoru surowa przestrzeń stanie się miejscem wspaniałych przygód, ścieżką, na której młodzi odkrywcy postawią swoje pierwsze kroki. SOWOTA to także okazja do zawiązania nowych przyjaźni!

Warunkiem uczestnictwa w SOWOCIE jest zgłoszenie do Działu Edukacji Promocji i PR-u MHMG chęci przybycia na spotkanie. W tym celu należy zadzwonić pod jeden z numerów:

58 76 79 150

58 76 79 172

58 76 79 135

Czas trwania spotkania to dwie godziny (10.00-12.00). Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu zajęć.