Warsztaty rodzinne w Elblagu

📅 sobota 19.12.2015
Warsztaty rodzinne w Elblagu

– Bardzo skoczna muzyka, proste układy taneczne, które można wykonać też później w domu, dużo zabawy, okrzyków i ruchu – to propozycja na kolejne zajęcia z cyklu „Mamo, tato zatańcz ze mną" – mówi Zyta Wrzos z Centrum Tańca „Promyk". – Zumba doskonale sprawdza się na wspólnych zajęciach, to po prostu ogromna porcja zdrowia i ruchu, a także wspólnej rozrywki.

Do udziału w warsztatach Promyk zaprasza dzieci od lat 4. Zamiast mamy lub taty, może przyjść babcia, dziadek, ciocia.

– Świetny sposób na połączenie zabawy i ruchu – stwierdziła jedna z mam – Córka uwielbia tańczyć, znacznie lepiej jej to wychodzi niż mi, co ją dodatkowo cieszy. Na pewno chętnie skorzystamy jeszcze z takich zajęć.

Wystarczy zabrać ze sobą zmienne obuwie i dobre chęci. Grudniowe spotkanie jest bezpłatne.

Zajęcia Mamo, tato realizowane są w ramach zadania "Aktywny, sprawny, zdrowy" przy wsparciu finansowym Prezydenta Miasta Elbląga.