Akademia tańca
FMH mobile

📅 środa 31.08.2011

Wakacyjne Warsztaty Karate Fundacji Surei No Mon

Miasto Dzieci objęło patronat medialny nad akcją.

każdy wtorek i środa sierpnia
godz. 10.00-14.00
sala gimnastyczna Hali Sportowej przy ul. ks. Skorupki 21

każdy poniedziałek i czwartek  sierpnia
godz. 10.00-14.00
Hala "Karpacka" ul. Karpacka 61

Warsztaty są bezpłatne, wciąż można się zgłaszać!

A oto podsumowanie warsztatów:

"Warsztaty Karate to dla dziecka doskonała okazja do rozwoju nie tylko fizycznego, ale też społecznego i kulturalnego. Dzięki naszym Partnerom – Towarzystwu Polsko Japońskiemu Oddział w Łodzi, Centrum Origami Oddział w
Łodzi, młodzież styka się z japońską kulturą – pełną wartości i czaru. Nasi kolejni Partnerzy, tacy jak Maciej Duda – Iluzjonista, wprowadzają do warsztatów odrobinę rozrywki. Instruktorzy Łódzkiego Centrum Okinawa Shorin-Ryu Karate i Okinawa Kobudo "BUSHI" dwoją się i troją, aby obudzić w chłopcach i dziewczętach wiarę, że zostaną mistrzami Karate, będą sprawnymi i peł noprawnymi członkami społeczności.

Dzięki udziałowi przedstawicieli Wojska Polskiego młodzież odkrywa na nowo znaczenie i nowoczesność polskiej armii. Spotkania te są nie­zwykle emocjonujące, gdyż wiąże się to często z przymierzaniem wojsko wego ekwipunku.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łodzi zapewnił nam bezpłatnie obiekty sportowe i pomoc organizacyjną. "

_______________________________________________________
Fundacja Surei No Mon ogłasza, że wraz z Miastem Gminą Łódź – Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Łodzi, organizuje w sierpniu Warsztaty Karate połączone z zajęciami kultury japońskiej, zorganizowane przy wsparciu
Towarzystwa Polsko-Japońskiego Oddział w Łodzi i żołnierzy Wojska Polskiego. Impreza kierowana jest do dzieci i młodzieży szkolnej 7-12 lat, pozostającej w okresie wakacji w mieście i ma na celu propagowanie
Karate jako formy spędzania wolnego czasu.

Planujemy też zapraszanie ciekawych gości, którzy uatrakcyjnią te spotkania, między innymi lotników samolotów F16 z 32 Bazy Lotnictwa Taktycznego w Łasku. Karate prezentować będą instruktorzy Łódzkiego Centrum Okinawa Shorin-Ryu Karate i Kobudo "BUSHI". Podczas spotkań planowany jest poczęstunek dla dzieci.

Impreza ta odbywa się pod Patronatem Prezydenta Polskiej Unii Shorin-Ryu Karate Kobudo, Łódzkiej Izby Przemysłowo Handlowej oraz BNI Connectors. Patronat Medialny objęły MiastoDzieci.pl i Radio Parada . Partnerami są Wojewódzki Sztab Wojskowy w Łodzi, Łódzkie Centrum Okinawa Shorin-Ryu Karate i Okinawa Kobudo "BUSHI" oraz Towarzystwo Polsko Japońskie Oddział w Łodzi.

Zajęcia te będą się odbywać:
w sali gimnastycznej Hali Sportowej przy ul. ks. Skorupki 21 w Łodzi w każdy wtorek i środę miesiąca sierpnia 2011 roku w godzinach 10.00-14.00.,
– w Hali "Karpacka" ul. Karpacka 61 w Łodzi w każdy poniedziałek i czwartek miesiąca sierpnia od godziny 10.00-14.00.

Planujemy grupy do stu osób. Prosimy o zgłaszanie chętnych pod adres e-mail a.matlinski@wimat.com.pl lub bezpośrednio przed zajęciami. Zapraszamy do kontaktu opiekunów domów dziecka i innych ośrodków społecznych.

Wstęp na warsztaty jest bezpłatny, wymagana jest zgoda rodziców lub opiekunów prawnych do wziecia udziału w Warsztatach Karate.

Zachęcamy firmy i organizacje społeczne do wsparcia naszej inicjatywy. Na okoliczność warsztatów Fundacja tworzy specjalną stronę internetową, która zawierać będzie szczegółowe informacje oraz relacje i galerie zdjęć.
Zaprezentowani będą też wszyscy partnerzy akcji oraz sponsorzy.

Zapraszamy na stronę warsztatów: