Warsztaty filmowe dla dzieci i młodzieży

Warsztaty filmowe dla dzieci i młodzieży

📅 poniedziałek 01.07.2013 do niedziela 14.07.2013
Warsztaty filmowe dla dzieci i młodzieży

Zapoznają się z obsługą kamery, z poszczególnymi etapami realizacji filmowej od opracowania scenariusza aż do montażu. Warsztaty filmowe są niepowtarzalną szansą, aby stanąć za kamerą lub jako aktor – po jej drugiej stronie.

W programie zajęć: tworzenie scenariuszy oraz scenopisów krótkometrażowego filmu fabularnego; obsługa kamery, sprzętu filmowego; czas w filmie (ciągłość filmowa, oś akcji, podział na sceny); plany filmowe i kompozycja kadru; realizacja wybranego pomysłu na film, montaż filmu. Warsztaty zwieńczy uroczysty pokaz filmu dla zaproszonych gości. Każdy uczestnik otrzyma płytę DVD z filmem.

Termin: 1-14 lipca 2013 r.
Spotkania odbywać się będą od poniedziałku do piątku w godzinach od 15.00 do 17.00. Wiek uczestników: 10-15 lat; liczebność grupy: 10 osób; cena: 240 zł
Wpłaty na konto: PKO Bank Polski S.A.: 12 1020 5226 0000 6402 0416 0578 z dopiskiem „lipcowe warsztaty filmowe, imię i nazwisko uczestnika”.

Zajęcia prowadzi: Rafał Wysocki
Jest pedagogiem jak również absolwentem podyplomowych studiów z Realizacji Filmowej i Telewizyjnej na DSW we Wrocławiu. Ukończył także studia podyplomowe z zakresu socjoterapii. Swoje doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą zdobywał pracując m.in. w domu dziecka i internacie. Obecnie jest wychowawcą w środowiskowej świetlicy socjoterapeutycznej Stowarzyszenia Ocalić Szansę – SOS.

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie