Wybierz miasto

Nowa kolekcja 5.10.15.

Katalog Miasta Dzieci • domy kultury

Ośrodek Działań Twórczych Światowid we Wrocławiu

OŚRODEK DZIAŁAŃ TWÓRCZYCH ŚWIATOWID – miejska instytucja kultury zlokalizowana na Wielkiej Wyspie – oazie zieleni Wrocławia. Od ponad 10 lat funkcjonuje na Biskupinie, kontynuując działalność Dzielnicowego Domu Kultury Śródmieście.

Światowid posiada obecnie około 30. sekcji i pracowni oferujących popołudniowe zajęcia artystyczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia te mieszczą się w kilku głównych nurtach tematycznych. Ośrodek od wielu lat rozwija profil działań impresaryjnych, promując sztukę amatorską oraz profesjonalną, jest organizatorem festiwali, konkursów, warsztatów artystycznych, producentem premier teatralnych, miejscem koncertów i wernisaży. Nieustannie też zaprasza twórców do współpracy!

ul. Sempołowskiej 54a

odt@swiatowid.net.pl