Weleda

warsztaty dla dzieci

📅 sobota 21.04.2012
warsztaty dla dzieci
Muzeum Historyczne Miasta Gdańska serdecznie zaprasza na SOWOTĘ w LABIRYNCIE DOMU UPHAGENA, która odbędzie się 21.04.2012 r. o godz. 10.00 w Domu Uphagena.

Spotkanie rodzinne odbywające się w Muzeum Wnętrz Mieszczańskich Domu Uphagena ma na celu zapoznanie gości z rozkładem mieszczańskiej kamienicy, przeznaczeniem poszczególnych pomieszczeń oraz ukazanie ich bogatego wystroju. Zwiedzanie Muzeum odbywać się będzie poprzez rozwiązywanie zadań i zabawę.

SOWOTY to cykliczne spotkania rodziców i dzieci organizowane przez Muzeum Historyczne Miasta Gdańska w ramach Programu Edukacji Muzealnej SOWA. Spotkania mają na celu prezentowanie wnętrz muzealnych w sposób atrakcyjny zarówno dla rodziców, jaki i dzieci. Pragniemy, aby ta z pozoru surowa przestrzeń stała się miejscem wspaniałych przygód, ścieżką, na której młodzi odkrywcy postawią swoje pierwsze kroki i nie zapominajmy o tym – SOWOTA to okazja do zawiązania nowych przyjaźni!

Warunkiem uczestnictwa w SOWOCIE jest zgłoszenie do Działu Edukacji Promocji i PR-u chęci przybycia na spotkanie!!!

W tym celu należy zadzwonić pod jeden z numerów:

lub przesłać zgłoszenie mailem podając następujące informacje:
– liczba osób dorosłych chcących uczestniczyć w zajęciach;
– liczba i wiek dzieci chcących uczestniczyć w zajęciach;

Zgłoszenia na SOWOTĘ z Panienką z okienka przyjmujemy do 24 marca!
Czas trwania spotkania to dwie godziny (10.00-12.00).