Jadzia Pętelka

Warsztat Jestem Matką  Kobietą świadomą siebie

Warsztat Jestem Matką – Kobietą świadomą siebie

Na czym polega warsztat?

Warsztat jest adresowany do mam małych dzieci od 0 do 6. roku życia, które próbują odnaleźć się w różnych rolach życiowych. Głównie do matek i kobiet, które próbują się realizować w różnych obszarach swojego życia – zawodowej, osobistej, twórczej, społecznej, mających wiele obaw i wątpliwości, czy różne aktywności, które chcą realizować, da się połączyć z rolą matki i z zadowoleniem realizować, przy tym zastanawiających się, jaki to będzie miało wpływ na ich dziecko.

Dzięki udziałowi w warsztatach mamy będą:

– bardziej świadome swoich uczuć, myśli, przekonań i potrzeb,

– mogły przyjrzeć się roli matki i związanych z nią własnym przekonaniom, oczekiwaniom, ograniczeniom i korzyściom wypływającym z jej wykonywania

– bardziej świadome swoich zasobów i możliwości ich wykorzystania,

– lepiej rozpoznawać motywy swoich działań,

– miały narzędzia do wykorzystania swoich zasobów, aby osiągnąć wyznaczone cele.

W obecnej chwili trwa nabór do grupy warsztatowej. Podczas zajęć obecny będzie superwizor.

Zajęcia odbywają się w trybie weekendowym.

Termin: 26.01.2013 (sobota), 27.01.2013 (niedziela)

Godziny: 9:00-16:00

Miejsce: Praskie Centrum Dziecka i Rodziny, Walecznych 59, wejście B, II piętro, Warszawa

Rodzice w zajęciach uczestniczą bez dzieci. W trakcie trwania warsztatu nie zapewniamy opieki dzieciom.

Mamy zainteresowane wzięciem udziału w warsztatach Jestem Matką – Kobietą świadomą siebie zapraszamy do przesłania wypełnionego formularza na adres

e-mail warsztaty@fdn.pl lub na numer faksu 22 616 16 69. Formularz znajduje się na stronie www.dobryrodzic.fdn.pl.