Jadzia Pętelka

Warszawska Masa Krytyczna Z Królem do Wilanowa!

📅 sobota 07.09.2013
Warszawska Masa Krytyczna Z Królem do Wilanowa!

Trasa przejazdu rozpoczyna się na Rynku Nowego Miasta, gdzie od godz. 12.00 wydawane będą koszulki dla zarejestrowanych uczestników. Formularz rejestracyjny wraz z regulaminem i instrukcją znajduje się na stronie internetowej Muzeum Pałacu w Wilanowie: www.wilanow-palac.pl

Rejestracja potrwa do 6 września do północy.

Każdy uczestnik otrzyma unikatową koszulkę z okolicznościowym logo.

Trasa przejazdu: start o 13.00 z Rynku Nowego Miasta – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Książęca – Rozbrat – Myśliwiecka – Czerniakowska – Chełmska – Sobieskiego – Aleja Wilanowska.

Każdy zarejestrowany uczestnik, mający na sobie koszulkę „Warszawska Masa Krytyczna – z Królem do Wilanowa", będzie mógł tego dnia za darmo zwiedzić w pałacu w Wilanowie wystawę „Primus Inter Pares", opowiadającą o Janie Sobieskim.

7 września 2013 r., w ramach Dni Wilanowa, proponujemy również inne atrakcje w Muzeum Pałacu w Wilanowie:

13.00-17.00         Scriptorium – warsztaty kaligrafii

15.00-18.00         Decoupage – warsztaty plastyczne

16.00-18.00         Piknik cytrusowy – odrobina egzotyki w Wilanowie

13.00-14.00         Wykład z cyklu „Historia mniej znana" – o modzie na dworze Jana III

12.00-17.00         Warsztaty kawy – jak parzyć, z czym podawać