Wakacyjny plener z Fotografią w Naturze –

Wakacyjny plener z Fotografią w Naturze –

📅 sobota 04.07.2015
Wakacyjny plener z Fotografią w Naturze –
04.07.2015 r.
sobota
 
Wakacyjny plener z Fotografią w Naturze 
Wiktorów to piękne miejsce położone blisko Zgierza. Będziemy realizować poszczególne zadania oraz pomysły własne, nauczymy się jak ciekawie oświetlać scenę w świetle dziennym, jak komponować obraz aby przyciągał uwagę widza oraz jak wykorzystać wszystkie możliwości kompozycji oraz własnego sprzętu. Uczestnicy proszeni są o zabrania własnego sprzętu i wszelkich akcesoriów fotograficznych (również wszelkie stroje, suknie, rekwizyty etc.).
Będzie tam cały dzień z krótkimi, wspólnymi przerwami na posiłki – naszym celem jest wykonanie dobrej jakości, ciekawych i niebanalnych fotografii. Podczas pleneru będziemy mogli liczyć na wiedzę prowadzącej warsztat i zajęcia fot. Katarzynę Krakowiak, natomiast w zakresie bliskiego kontaktu ze zwierzętami zawsze możemy liczyć na wszelkie porady miłośniczki koni, pasjonatki oraz instruktora jazdy Pauliny Jatczak, która również należy do naszej Pracowni.
Z pewnością będzie to niezapomniany czas spędzony na nauce i wspólnej zabawie wśród natury. Tutaj: http://www.dzikadolina.pl/ będziemy działać twórczo.
Nie zwlekajcie z zapisami! Ilość miejsc ograniczona, szczegóły na plakacie.
Młodzieżowy Dom Kultury
ul. Długa 42
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie