UD

Wakacyjne intensywne warsztaty wokalne dla dorosłych i młodzieży

Nutka Cafe, Warszawa, ul. Obozowa 82A
🗺 mapa
📅 wtorek 04.06.2024 do wtorek 25.06.2024
🎫 600zł
Cotygodniowe Warsztaty Wokalne dla dorosłych i młodzieży
Słyszeliście o Cotygodniowych Warsztatach Wokalnych dla młodzieży i dorosłych w Nutce?  Widzieliście nagrania i zdjęcia uczestników? A może sami byliście na którymś z naszych szalonych koncertów finałowych? Jeśli w roku szkolnym brakowało Wam czasu na realizację własnych pasji, teraz możecie skorzystać z wakacyjnych warsztatów w pigułce! Na miejscu, w Warszawie.

 

Kiedy? 25.06.2024 r. – 20.07.2024, wtorki i czwartki w godz. 17:00-19:00 (9 spotkań)

Dla kogo? dla młodzieży i dorosłych od 14. roku życia

Gdzie? Nutka Café, Warszawa Wola, ul. Obozowa 82A

Finał: Koncert „Nasze ulubione” 20 lipca 2024 r. o godz. 19:00

Koszt: 600 zł

Grupa: maksymalnie 10 osób

Nagrania studyjne: od 21 lipca do końca wakacji

Zapisy: info@nutkacafe.pl

Szczegóły: tel. 606 607 826

 

Dorosłych i młodzież od 14 roku życia zapraszamy na intensywne wakacyjne warsztaty wokalne w Nutka Café. Spotkania będą się odbywać 2 razy w tygodniu we wtorki i czwartki w godz. 19:00-21:00 już od 25.06.2024 r. i potrwają do 20.07.2024 r. W tym dniu odbędzie się uroczysty koncert dla najbliższych, w którym zaprezentują się uczestnicy naszych warsztatów.

Podczas kolejnych 9 spotkań będziemy przygotowywać się do koncertu pt. „Nasze ulubione”, szkoląc śpiew, oddech, dykcję, pracując nad interpretacją wybranej piosenki. Chętne osoby wezmą udział w koncercie finałowym, a później możliwe będą nagrania studyjne – również dla chętnych. Koncertowi będzie towarzyszyć pamiątkowa sesja fotograficzna, zdjęcia w wersji cyfrowej wszyscy uczestnicy otrzymają bezpłatnie. Warsztatowicze między spotkaniami mają możliwość korzystania nieodpłatnie z sal prób wyposażonych w nagłośnienie estradowe.

Na koncert „Nasze ulubione” składają się najwspanialsze (zdaniem uczestników) piosenki, które chcieliby przygotować i zaprezentować przed najbliższymi. Nie ma tu ograniczeń, każdy zaśpiewa to, o czym tylko zamarzy. Jeśli trudno będzie Wam wybrać, wspólnie doradzimy po zapoznaniu się z obecnymi możliwościami wokalistów, tak aby udało Wam się zaprezentować jak najlepiej.

Przykładowe występy uczestników poprzednich edycji warsztatów:

Tomek https://www.youtube.com/watch?v=DFh85hfu0Lk

Kasia: https://www.youtube.com/watch?v=Izbs2fNj_H8 (prosimy skopiować link i wkleić do przeglądarki)

 

Koszt udziału w warsztatach wynosi 600 zł (9 spotkań 120-minutowych oraz koncert)

 

Ewentualnie dodatkowy koszt profesjonalnej sesji nagraniowej wynosi 250 zł za nagranie studyjne 1 piosenki. Możliwe jest też nagranie studyjne połączone z nagraniem wideo. To dodatkowy koszt 100 zł.  Na nagrania umawiamy się indywidualnie po warsztatach.

Przykładowe nagranie studyjne połączone z wideo wygląda tak: Magda: https://www.youtube.com/watch?v=wbOTT_GMP2s  (prosimy skopiować link i wkleić do przeglądarki)

 

Nasze zajęcia wokalne przygotowane są dla osób, które uwielbiają śpiewać i chcą się nauczyć robić to jak najbardziej profesjonalnie. W trakcie zajęć korzystamy z profesjonalnego sprzętu i podkładów muzycznych. Mamy prawdziwą mini scenę z efektami świetlnymi. Dzięki warsztatom każdy ma szansę odkryć swój potencjał wokalny, zyskać poczucie własnej wartości, nabrać odwagi i wybić się z tłumu, przygotować się do udziału w konkursie, castingu lub karaoke, zrealizować swoje pierwsze studyjne nagranie piosenki. To okazja do spotkań dla osób o podobnych zainteresowaniach – w trakcie zajęć i poza nimi wspieramy się, doradzamy, kibicujemy sobie nawzajem, a po nich tęsknimy do kolejnego spotkania.

Zajęcia prowadzi Damian Czarnecki, współtwórca Nutka Café, impresario, nauczyciel śpiewu i realizator nagrań w Nutka Café. Od ponad 20 lat prowadzi zajęcia dla wokalistów na różnym poziomie. Pracuje z dorosłymi i dziećmi, pomagając realizować ich marzenia artystyczne.

 

Wakacyjne intensywne warsztaty wokalne dla dorosłych i młodzieży

 

 

1Studio Teatru Piosenki Cotygodniowe Warsztaty Wokalne - nabór

749 ocen
4.98
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent