Wakacje z MDK w Zgierzu

sobota 11.07.2015

Wakacje z MDK w Zgierzu

MDK w Zgierzu zaprasza dzieci i młodzież na otwarte warsztaty wakacyjne. Możecie wziąć udział w warsztatach plastycznych, fotograficznych, wokalnych, obejrzeć pokaz walk rycerskich i występ teatru kukiełkowego. Zaczynamy 1 lipca.

1 – 11.07.2015

Wakacje z MDK w Zgierzu

MDK w Zgierzu zaprasza dzieci i młodzież na otwarte warsztaty wakacyjne. Zaczynamy 1 lipca.

– Dn. 11.07 (sobota) MDK będzie gościł rycerzy z Inowłodzkiego Bractwa Rycerskiego. Serdecznie zapraszamy!

– Pracownia Fotografii MDK serdecznie zaprasza na sobotni (04.07), wakacyjny plener z Fotografią w Naturze.

Tym razem udamy się do stadniny różnorodnych koni i będziemy mogli popracować z dużymi i mniejszymi zwierzakami. Uczestnicy pleneru proszeni są o wcześniejsze zapisanie się na warsztat, ze względu na zorganizowanie transportu. Wiktorów to piękne miejsce położone blisko Zgierza. Będziemy realizować poszczególne zadania oraz pomysły własne, nauczymy się jak ciekawie oświetlać scenę w świetle dziennym, jak komponować obraz aby przyciągał uwagę widza oraz jak wykorzystać wszystkie możliwości kompozycji oraz własnego sprzętu. Uczestnicy proszeni są o zabrania własnego sprzętu i wszelkich akcesoriów fotograficznych (również wszelkie stroje, suknie, rekwizyty etc.) Będzie tam cały dzień z krótkimi, wspólnymi przerwami na posiłki – naszym celem jest wykonanie dobrej jakości, ciekawych i niebanalnych fotografii. Podczas pleneru będziemy mogli liczyć na wiedzę prowadzącej warsztat i zajęcia fot. Katarzynę Krakowiak natomiast w zakresie bliskiego kontaktu ze zwierzętami zawsze możemy liczyć na wszelkie porady miłośniczki koni, pasjonatki oraz instruktora jazdy Pauliny Jatczak, która również należy do naszej Pracowni. Z pewnością będzie to niezapomniany czas spędzony na nauce i wspólnej zabawie wśród natury. Tutaj: www.dzikadolina.pl będziemy działać twórczo.

Nie zwlekajcie z zapisami! Ilość miejsc ograniczona.

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Młodzieżowy Dom Kultury w Zgierzu - logo

Młodzieżowy Dom Kultury w Zgierzu

Oferta zajęć: Dziecięca grupa teatralna "Maniek" Dziecięca grupa teatralna "Maniek" istnieje od września 2004 r. Do listopada 2006 r. funkcjonowała pod nazwą "Klap - Ciap". Zajęcia dziecięcej grupy teatralnej to żywiołowa zabawa, pełna improwizacji i spontanicznej radości. …

Więcej

Adres:

ul. Długa 42
95-100 Zgierz


Kontakt:

42 719 08 52
mdkzgierz@o2.pl
http://mdkzgierz.pl
facebook