Wakacje z MDK-iem w Opolu

poniedziałek 05.07.2010 do piątek 27.08.2010

Wakacje z MDK-iem w Opolu

Młodzieżowy Dom Kultury w Opolu zaprasza dzieci pozostające w czasie wakacji w mieście na zajęcia półkolonijne – wakacje z MDK-iem.

Zajęcia będą odbywać się od poniedziałku do piątku od 5 lipca do 27 sierpnia 2010 (turnusy tygodniowe) od godz. 8 do 16 w budynku głównym Młodzieżowego Domu Kultury przy ul. Strzelców Bytomskich 1.

W programie półkolonii zaplanowano: wycieczki piesze po Opolu, zajęcia plastyczne, taneczne i warsztaty teatralne, rozgrywki sportowe i konkursy z nagrodami, spotkania z przdstawicielami opolskiej policji, seanse filmowe, pobyt w kręgielni Szara Willa, spacer na wyspę Bolko, basen na Placu Róż, wycieczki do leśniczówki i Ogrodu Zoologicznego, wyjazd do Smoczej Jamy, wycieczki wyjazdowe do Mosznej, Tarnowskich Gór, Pokrzywnej, Górę św. Anny.

W cenie pobytu: realizacja programu, bilety wstępu, ubezpieczenie, wyżywienie (drugie śniadanie i pełny obiad) .

Wszelkich informacji udziela sekretariat MDK w Opolu tel. (077) 454-27-14

{{moduly ntltresc}} 

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Młodzieżowy Dom Kultury w Opolu

Młodzieżowy Dom Kultury w Opolu

24 stycznia 2009 roku upłynęło 55 lat od powstania Młodzieżowego Domu Kultury w Opolu, placówki wychowania pozaszkolnego, jednostki budżetowej miasta Opola, która od lat służy dzieciom, młodzieży i dorosłym mieszkańcom Opola. Placówka działa na mocy Ustawy …

Więcej

Adres:

ul. Strzelców Bytomskich 1
45-084 Opole


Kontakt:

(77) 454 27 14
mdk@mdk.opole.pl
http://www.mdk.opole.pl
facebook