Wakacje w Operze

Wakacje w Operze

1 lipca – 31 sierpnia godz. 10.00-13.00

Opera Leśna, Sopot

Poprzez artystyczne działania przekształcą twórczo rzeczywistość a przede wszystkim będą się świetnie bawić. Ponadto podczas warsztatów plastycznych dzieci zagłębią się w fascynujący świat sztuki, zapoznają się z artystami oraz ich twórczością, kierunkami w sztuce, ciekawymi tematami podejmowanymi na przestrzeni epok. Najmłodsi dowiedzą się między innymi kim był Picasso i dlaczego przedmioty na jego obrazach są takie kanciaste, do czego służyły maski w różnych kulturach. Uczestnicy zajęć stworzą swój własny mały teatr, a także „zajrzą" do ciekawych domków na świecie i dowiedzą się jak mieszkają inni.

Zajęcia wakacyjne dla dzieci będą się odbywały codziennie w lipcu i sierpniu w godz. 10.00 -13.00. Zapraszamy do Opery Leśnej.

Do udziału w zajęciach wakacyjnych upoważnia bilet wstępu do Opery Leśnej (4 zł dla dzieci, 7 zł dla dorosłych).

Zrealizowano przy pomocy finansowej Miasta Sopotu.

Patronat medialny: Radio Gdańsk; Miastodzieci.pl; trojmiasto.pl

Organizator: Bałtycka Agencja Artystyczna BART