Wakacje na start! Muzeum Narodowe w Szczecinie — Centrum Dialogu Przełomy

Muzeum Narodowego w Szczecinie – Centrum Dialogu Przełomy mapa

piątek 24.06.2016

plac zabaw wakacje

Zespół pracowników Muzeum Narodowego w Szczecinie – Centrum Dialogu Przełomy zaprasza dzieci i rodziców na inaugurację wakacji letnich 2016. 24 czerwca, w godzinach od 12.00 do 15.00, na placu Solidarności przed gmachem CDP, ponownie zostanie stworzony plac zabaw. Animatorami wspólnej zabawy będą wolontariusze z Zespołu Szkół Sportowych im. Sportowców Ziemi Szczecińskiej. Podczas 11. Europejskiej Nocy Muzeów kilkaset osób wspaniale bawiło się z nami w tym miejscu.

Staromodna skakanka, gra w kapsle czy gra w klasy odrodziły się w nowoczesnej aranżacji jednej z centralnych przestrzeni naszego miasta. Dzieci i rodzice przeżywali radość wspólnej, nieskrępowanej zabawy.

Chcemy ponownie spotkać się z uczniami i ich opiekunami z okazji zakończenia roku szkolnego. Początek wakacji możecie spędzić właśnie z nami. Po wspólnej zabawie, zaopatrzeni w znaczek CDP uczestnicy imprezy będą mogli nieodpłatnie zwiedzić ekspozycję Centrum Dialogu Przełomy.

piątek 24/6/2016 12:00-15:00

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Muzeum Narodowe w Szczecinie

Muzeum Narodowe w Szczecinie

Muzeum Narodowe w Szczecinie od wielu lat prowadzi intensywne działania edukacyjne skierowane do osób w różnym wieku i o wszechstronnych zainteresowaniach. Ofertę kieruje zarówno do szkół oraz przedszkoli jak i odbiorców indywidualnych. Głównym celem jest nie tylko przekazanie …

Więcej

Adres:

ul. Staromłyńska 27
70-561 Szczecin


Kontakt:

(+48) 091/ 4315 200
biuro@muzeum.szczecin.pl
http://www.muzeum.szczecin.pl
facebook

ZOBACZ TAKŻE:latoplac zabawwakacje

Boże Narodzenie z 5.10.15.

Zobacz także