„W pogoni za Świętami” już w ten weekend!

Centrum Hewelianum, Gradowa, Gdańsk mapa

sobota 10.12.2016 do niedziela 11.12.2016

hewelianum boże narodzenie ozdoby

W weekend 10-11 grudnia Centrum Hewelianum zamieni się w fabrykę choinkowych eko-ozdób. Zapraszamy każdego, kto chce zostać pomocnikiem Świętego Mikołaja i pomóc w ozdabianiu eko-choinki!

Czy to będzie świąteczna gorączka i przygotowania do Świąt? O nie, nie. Wybierzemy się w podróż … podróż dookoła Świata i dowiemy się, czy w każdym miejscu na Ziemi Święta są białe, czy drzewko świąteczne zawsze wygląda tak samo, czy do wszystkich Święty Mikołaj przybywa na saniach? Zapraszamy na wspólne odkrywanie tajników pracy św. Mikołaja w ramach zabawy „W pogoni za Świętami”, która odbędzie się na kreatywnym placu zabaw „W dżungli wyobraźni”.

Po wspólnej podróżach razem z Mikołajem koniecznie odwiedźcie miejsce, w którym razem z Wami przygotowywać będziemy eko-ozdoby na eko-choinkę! Co można wyczarować z płatków PET, butelek plastikowych lub zużytych płyt CD? Nasi animatorzy pokażą Wam, jak stworzyć prawdziwe cuda! Zachęcamy także do zabrania ze sobą materiałów, które można poddać recyklingowi. Powstałe podczas wspólnej zabawy ozdoby znajdą się na eko-choince, która już stoi przed Centrum Hewelianum. Ale na tym nie koniec atrakcji – wszyscy, którzy włączą się w świąteczne przygotowania eko-ozdób otrzymają wyjątkowe prezenty od Partnera – Zakładu Utylizacyjnego w Gdańsku Sp. z o.o.

Jesteście gotowi, aby poczuć magię Świąt?

Udział w wydarzeniu „W pogoni za Świętami” odbywa się w ramach biletów do Centrum Hewelianum.

Do zobaczenia w Centrum Hewelianum. Czekamy na Was od godz. 10:00 do 16:00.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
centrum hewelianum gdansk logo

Centrum Hewelianum

Usytuowane w samym sercu Gdańska Centrum Hewelianum jest miejscem edukacyjno 

- rekreacyjnym adresowanym do dzieci, młodzieży i dorosłych. Rozciągający się u stóp Krzyża Millenijnego widok na panoramę zabytkowego …

Więcej

Adres:

Jednostka Budżetowa Gminy Miasta Gdańska
ul. Gradowa 6

Kontakt:

(+48 58) 742 33 52
recepcja@hewelianum.pl
http://www.hewelianum.pl
facebook