VI turniej piłki nożnej dla dzieci i młodzieży im. Tadeusza Duffeka

📅 sobota 20.06.2015
VI turniej piłki nożnej dla dzieci i młodzieży im. Tadeusza Duffeka
Jest to obiekt doskonale przystosowany do tego typu rozgrywek, ponieważ posiada m.in. pełnowymiarową trawiastą murawę i boisko treningowe ze sztuczną nawierzchnią. W turnieju wezmą udział uczniowie z trójmiejskich szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz placówek wychowawczych. Wzorem lat ubiegłych turniej ten będzie miał charakter turnieju tzw. „dzikich drużyn". Rozgrywki odbędą się w 2 kategoriach – kategoria młodsza do lat 13, oraz kategoria starsza do lat 16. Zapisy odbywać się będą w dniu turnieju w godzinach 9-10 na stadionie. Na miejscu również zostanie przekazany regulamin oraz harmonogram rozgrywek. Dla wszystkich zawodników, którzy wezmą udział w turnieju zostały przygotowane cenne nagrody oraz coś ciepłego do zjedzenia.

20 czerwca, zapisy od 9 do 10. Boisko Mosir Sopot ul. 23 marca 95. Zapraszamy wszystkich do przyjścia i dopingowania młodych piłkarzy, w planach wspólny grill i integracja!

Sponsorzy: Volley Sport, Pizzeria Margarita oraz firma AKTS
Współorganizatorzy: MOSIR Sopot, Fundacja Obudź Nadzieję, Towarzystwo Sportowe Kamionka
Patronat: Lwy Północy, Radny Miasta Sopot – Wieczysław Augustyniak, Lechia.net

Turniej jest współfinansowany ze środków miasta Sopot.